Любители на кучета - 122

  • 29 938
  • 738
# 375
Ние продължаваме да мислим за второ бебе.
Да ви дам някое от моите? В последно време така да не слушат и да ме ядосват.. големи уши имат, ама хич не ги ползват..

Слънчо, пращам ти прегръдки!
Виж целия пост
# 376
Ми те ушите са най-вече за мачкане 😂
Sivi, имахме уговорка с тебе, помниш, нали?
 =-=-=-=, на такива двукраки мъжът ми им казва "изправенчета" 😄
Виж целия пост
# 377
Хибискус имам наблюдение, че колкото по-големи са ушите, толкова повече не чуват и слушат. 😂
Биляна не съм забравила за нашата уговорка, но за сега всичко е по план, ако нещо изникне ще пиша 🤗

И да помрънкам и аз още малко. Та значи отивам одеве до полето да си нахраня четирите мушмули и що да видя.. вече са пет. Има ново попълнение и вече се ядосвам много на местния кучкарник, защото те са го оставили там. Знаят, че храня кучетата там и от време на време изхвърлят по някое покрай тях. Преди повече от месец бяха оставили едно мъжко, кастрирано с кожен проблем. Сегашната е женска, пак кастрирана и с марка. Така се надхвърли на гранулите душицата, ама ми стават много, а само аз ходя там и вече наистина почвам да се нервя на тези от кучкарника. Дано скоро не разтоварят още кучета, че просто почвам да издишам, а никой не иска безпородно другарче от моите познати, че да ги задомявам.
Ей го новото попълнение в моята безпородна глутница:
Виж целия пост
# 378
Ох, Sivi, и майка Тереза да си, няма да смогнеш със всички...
Варненки пак са с едни гърди напред Wink
https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Otvoriha-unikalno-kote … vuv-Varna-1138164
Ако открият кучешко, съм първа за кафе !
Виж целия пост
# 379
Сиви, толкова много правиш за тези мили душици...❤️ Заслужаваш да ти се случват само добрини с това голямо сърце!


Всички наредени да слушат приказки от моя любима книжка, която мама ми подари, когато завършвах първи или втори клас. Пет приказки на Валери Петров.
„Всички гледат породата, търсят расови белези,
а пък има в природата удивителни мелези.
Тъй че както при хората, приятелче мое,
и при нас е по-важно сърцето какво е.“

Скрит текст:


Виж целия пост
# 380
Не мога да ви се нарадвам, Деспи!
Скрит текст:
Онзи ден бях много щастлива  - споделям го поради написаното от теб. Пуснали са книгите с приказки от моето детство - със същите илюстрации! "Работна мецана", "Френски приказки " и т.н. Със сестра ми се радвахме като малки деца! И другаде споделих, че купих веднага за едно бебе "Приказки и картинки" на В. Сутеев. Вярно, че ще почака подаръкът, но не можах да се стърпя Smile  
Виж целия пост
# 381
Деспи, страхотни сте.
Ние пак ще осиновим,  просто още се настройваме, а и да му мине пубертета на бебето.
Виж целия пост
# 382
Добро утро!

Виж целия пост
# 383
Кришка Добро утро и от мен. Моят калпазан в 4 часа ме събуди,че му се пишкаше, та моята сутринт започна по много тъмно Grinning
wild poopy Точно това ми трябва някой да обяснява подробно абе като на малоумни за да мога да го разбера хубаво и да не обърквам повече Майк. Благодаря за линка ще ми е от помощ! Hug
Sivi Стискаме палци, лапи и всичко що можем. Пожелавам и успех с намиране на дом на сладките топчици дано да спрат да ги изхвърлят защото за сам човек си е изнемогващо. Confused
Деспи Ох какво сладко семейство и всички щастливи около бебчо! Много ви се радвам. ❤
Виж целия пост
# 384
Сиви, шапка ти свалям ❤
Виж целия пост
# 385
Ре, мъжко или женско мислите да осиновите?
Виж целия пост
# 386
Ре, прекрасни са намеренията ви!
Sivi, голямо е твоето сърце!
Despi, вълшебни сте!

2 дни Бейльо беше с разстроен стомах. Прабаба и щерка са дали храна под масата, ем обяснявам до втръсване... Че не може и не трябва! Доста повръща, дори щях вече да го карам на ветеринар, но глад 24 часа помогна и днес  вече е пушка, успокоих се. Започнах да мисля дали не е и погълнал чуждо тяло?! Просто е с много чувствителен стомах и нашата храна макар и в някакви минимални количества много зле му влияе, а в случая не знам и колко е била минимална...

Ето го. Щастлив с неговата най най любима играчка. Какви са тези Конгове...Феноменални :=)

Виж целия пост
# 387
МТЗ, май към женско клоня. По-лесно ми се струва напасването.
Мока и Нъки са ми пример.
Виж целия пост
# 388
Да, определено разнополовите по-бързо правят връзка. Ще се радвам да ви видя с цяла глутница Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Какви са тези Конгове...Феноменални :=)
Наистина са много яки, издържа 2,5г терор и дъвчене. Вчера видяхме, че е успял почти да откъсне малкото парче, та сега ще е така

А те са три парченца. Доволни сме, че толкова време изкара обаче. Ще взимам нов, защото му пъхах наградки вътре като излизам. Страшен звяр излезе тоз нашия пух 😂😂😂. Ще ви го пусна по-късно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия