Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 15

  • 95 567
  • 752
# 225
Ами аз съм с къдрава коса, държи обем и къдриците ми. Като спя през нощта косата се сплесква, но сутрин е достатъчно да я намачкам с мокри ръце и пак се оформят къдрици и държи обем. Обаче, за да съм честна, не се различава особено от лак за коса, според мен. Не знам какво очаквах от него всъщност, като е видно, че не е с накрайник на пяна или някакъв друг, а си е спрей.
Ясно. Значи по-добре нещо от салонските марки да взема..
Виж целия пост
# 226
Вчера се възползвах от отстъпка "рожденик" ,за която бях питала,случи се,че си харесах нещо от стелажа с преоценени стоки,но момичето го отдели на друга сметка,понеже за тези продукти не е позволено да се ползва такава отстъпка...Явно,ако го беше сканирала с другите артикули щеше да му излезе такава.Пиша,не защото се чувствам ощетена,а за да знаете просто,че явно е въпрос на късмет-в едни магазини спазват правилата,в други не! 🤷‍♀️
Виж целия пост
# 227
Вчера се възползвах от отстъпка "рожденик" ,за която бях питала,случи се,че си харесах нещо от стелажа с преоценени стоки,но момичето го отдели на друга сметка,понеже за тези продукти не е позволено да се ползва такава отстъпка...Явно,ако го беше сканирала с другите артикули щеше да му излезе такава.Пиша,не защото се чувствам ощетена,а за да знаете просто,че явно е въпрос на късмет-в едни магазини спазват правилата,в други не! 🤷‍♀️
Аз щях да ви пиша, че на следващия ден отидох, защото бях забравила да си взема крем за ръце. Взех още една намалена паста за зъби. Същата тази касиерка, която предния ден ми маркира стоките този път обучаваше друга. Каза и пастата за зъби да я мине на друга сметка без отстъпка. Казах, че предния ден съм си купила намален продукт и съм ползвала отстъпка. Отговора беше: "Ами колежката не е спазила правилата.". Казах и че колежката е била тя. Замълча и нищо не каза. Та, така - както дойде. Grinning
Виж целия пост
# 228
Вчера се възползвах от отстъпка "рожденик" ,за която бях питала,случи се,че си харесах нещо от стелажа с преоценени стоки,но момичето го отдели на друга сметка,понеже за тези продукти не е позволено да се ползва такава отстъпка...Явно,ако го беше сканирала с другите артикули щеше да му излезе такава.Пиша,не защото се чувствам ощетена,а за да знаете просто,че явно е въпрос на късмет-в едни магазини спазват правилата,в други не! 🤷‍♀️
Аз щях да ви пиша, че на следващия ден отидох, защото бях забравила да си взема крем за ръце. Взех още една намалена паста за зъби. Същата тази касиерка, която предния ден ми маркира стоките този път обучаваше друга. Каза и пастата за зъби да я мине на друга сметка без отстъпка. Казах, че предния ден съм си купила намален продукт и съм ползвала отстъпка. Отговора беше: "Ами колежката не е спазила правилата.". Казах и че колежката е била тя. Замълча и нищо не каза. Та, така - както дойде. Grinning
Олеее,сиг крайно неудобно се е почувствала служителката...Може просто да е била разсеяна нещо първия път,кой знае.
Виж целия пост
# 229
Не знам дали взимате от био щанда им, но искам да похваля пастетите им (без чилито) - снимки, както и зимния чай.
Виж целия пост
# 230
И аз си взех този чай и не е лош. Ябълка и канела, мирише ми на Коледа. Аз предпочитам на Ahmad чайовете. Този immune с джонджифил е супер. Купих го точно от ДМ и пак ще си взема още един поне Simple Smile
Виж целия пост
# 231
О, като каза джинджифил - на Йоги чая портокал с джинджифил категорично не го препоръчвам. Ужасно натрапчив джинджифил. Комбинацията с куркума е малко по-добре, но е хубаво, за моя вкус поне, да се сложи щедра лъжица мед.
Виж целия пост
# 232
На Yogi харесам май само този с какао, а новият на DM Bio не ме впечатли.
Виж целия пост
# 233
Аз харесвам пролетния чай с лимонова върбинка и мента:
https://www.dm.de/dmbio-fruehlingstee-zitronenverbene-und-minze- … 058172451638.html
Този с нар и ванилия:
https://www.dm.de/mivolis-pure-beauty-tee-25-x-2-g-p4058172309670.html
Похвалвам и шоколадовия агаве сироп, взех го от Коледния щанд, имаше и с канела, както и с карамел:
https://www.dm.de/dmbio-schoko-agavensirup-p4058172904363.html
Много е вкусен, без да е накъртващо сладък, има наситен шоколадов вкус. Слагам го в кафето си (по стените на чашата, като в Старбъкс), върху мъфини, общо взето може да се приложи навсякъде, където бихте сложили шоколадов топинг. Бих взела и карамеления, канела не понасям и третия ще го пропусна Simple Smile
Взех и адвент календара за подарък, ще видим какви ще са отзивите, дано се хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Кой е този с нара? Линкът на лимонения се повтаря.
Виж целия пост
# 235
Кой е този с нара? Линкът на лимонения се повтаря.
Оправих го.
Виж целия пост
# 236
И ние харесваме много веган пастетите. Особено жълтия, синът ми много го обича. Мюслитата също са много добри. Брашно също само от там купувам.

Купих този стилизант https://www.dm.de/balea-blow-dry-spray-schoener-foehnen-p4058172624032.html. В немския сайт има много добри отзиви (препоръчват го за фини коси, за да не хвърчат толкова и не наелектризира). Аз не мога да кажа, че има някакъв видим ефект. Но не съм го нанасяла кичур по кичур, впръсках три-четири пъти и изсуших с четка, след което си легнах. Не ми се запази формата от сешоара, но не е съвсем смачкана.
Виж целия пост
# 237
Здравейте , какво е мнението ви за протеина в ДМ, този в сините кутии с различни вкусове , доста добра цена има и пред вид, че е на био щанда ме кара да мисля , че не е лош?
Виж целия пост
# 238
Хубав е протеина, но като цена има и по-добри алтернативи.
Виж целия пост
# 239
Удобно ли е да споделите алтернативите? И аз проявявам интерес към такъв вид продукти.
Благодаря предварително 💐
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия