Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 15

  • 95 559
  • 752
# 360
Работливи ръце .
Виж целия пост
# 361
Препоръчайте крем за много сухи и напукани до кръв ръце
Ендокринолог или дерматолог на първо време😉
Ти можеш ли да предположиш каква е причината? Нещо в начинът ти на живот,  което да е провокирало това състояние- студ, препарати за почистване, работа със строителни материали? Аз съм с невродермит и при обострено състояние ми помага един унгвент изписан от дерматолог, а иначе постоянно купувам хидратиращи кремове с глицерин. Първосигнално се сещам за Глисолид, Лавена, Билка , Атрикс.
Виж целия пост
# 362
Аз съм доволна от този

https://shop.lillydrogerie.bg/glysolid-glicerinov-krem-za-suha-kozha

В Лили го Има, в дм не съм сигурна.
Виж целия пост
# 363
С две ръце за този
С нищо не отстъпва от двойно и тройно по-скъпите от него марки Купих го от Lidl за около 2 лв без него не оставам подновявам си го всяка зима
Виж целия пост
# 364
ccvet ходих и на ендокринолог и на дерматолог. Имам проблем с щитовидната, но докато го реша не пречи да пробвам поредния крем, може пък да открия своя Simple Smile
Виж целия пост
# 365
Аз съм доволна от този
В Лили го Има, в дм не съм сигурна.

И в ДМ го има. С 2 лв. в по-евтин от Лили.
Виж целия пост
# 366
Препоръчайте крем за много сухи и напукани до кръв ръце
Крем за зърна(от тези за кърмещи, без измиване). Сериозна съм.
Виж целия пост
# 367
Препоръчайте крем за много сухи и напукани до кръв ръце
Крем за зърна(от тези за кърмещи, без измиване). Сериозна съм.
Благодаря! Ще опитам
Виж целия пост
# 368
Кремът за зърна ще излезе доста неикономично.
При мен Балеа с уреа много бързо оправя положението.
Виж целия пост
# 369
Препоръки за серум за лице с Витамин С от който сте доволни?
Виж целия пост
# 370
Препоръка не мога да дам, но категорично не за серума на Балеа.
Че много ми изсушаваше кожата едно на ръка, но кремообразен серум в стъклено шишенце с пипетка е възможно най-идиотската идея.
Виж целия пост
# 371
Препоръчвам капсулите на Балеа с Витамин Ц.

Виж целия пост
# 372
Препоръчайте крем за много сухи и напукани до кръв ръце
Крем за зърна(от тези за кърмещи, без измиване). Сериозна съм.
Аз имам на Медела, чист ланолин, обаче то няма размазване - как става на целите ръце? Понеже на мен проблемът ми е на върха на пръстите (суха и белеща се кожа), мазах там, но не виждам голям ефект.
Виж целия пост
# 373
Препоръчайте крем за много сухи и напукани до кръв ръце
Освен горните предложения за кремове много помага мазане със зехтин по няколко пъти дневно, също и масла от какао и кокос.
Виж целия пост
# 374
Препоръки за серум за лице с Витамин С от който сте доволни?
От този на DeBa.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия