Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 15

  • 95 564
  • 752
# 300
Аз не проверих , забравих и чадър щях да си купувам и него забравих. Имах проблем на каса. .
Виж целия пост
# 301
Продават ли кокосово мляко в ДМ? Бадемово, соево съм виждала, но кокосово?
Виж целия пост
# 302
Продават ли кокосово мляко в ДМ? Бадемово, соево съм виждала, но кокосово?
Да.
Виж целия пост
# 303
Продават, но на мен лично тяхното не ми харесва.
Продават ли кокосово мляко в ДМ? Бадемово, соево съм виждала, но кокосово?
Да.
Виж целия пост
# 304
Здравейте! Предварително се извинявам ако някъде по темите е изкоментирано, но не можах да намеря отговор. Някой от вас поръчвал ли е от немския ДМ - има ли мито/ддс и колко излиза доставката до България? Ще се радвам ако някой може да сподели тази информация понеже, когато се опитах да направя поръчка ми изписа, че адреса който давам като свой личен за доставка не се намира в Германия и поръчката не може да бъде завършена. В такъв случай фирма посредник ли се търси, ако е така коя фирма сте избрали и изобщо как става поръчката ? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 305
Някой беше похвалил мокрите кърпи на babylove за бебета,искам да попитам дали са с капак?
Виж целия пост
# 306
За поръчки от Германия ползвам посредници превозвачи, най-вече Габиели. Даваш техния адрес, регистрираш пратката в системата им. До 1кг струва 3лв и после куриерската услуга по еконт ако си от друг град. Няма мита, ддс-та и тем подобни тъй като Германия е в  евросъюза.
Виж целия пост
# 307
Някой беше похвалил мокрите кърпи на babylove за бебета,искам да попитам дали са с капак?
Не, с лепенка са.
Виж целия пост
# 308
Някой беше похвалил мокрите кърпи на babylove за бебета,искам да попитам дали са с капак?

Може да се купи една опаковка в кутия с капак и след това да се ползва с всеки следващ пакет. Много е удобно.
Виж целия пост
# 309
В дм България има или магическа гъба ?
Виж целия пост
# 310
В дм България има или магическа гъба ?

Има, но не са изгодни.
В кварталните магазини за домашни потреби и перилни препарати са по-евтини.
Виж целия пост
# 311
От няколко години ползвам вкъщи кърпите на babylove, имам си две кутии и купувам от тези пакети, които са залепени по 4 броя. Не оставам без тях. Но аз ги ползвам освен по предназначение и за какво ли още не... У нас мокрите кърпи се харчат много.
Виж целия пост
# 312
И аз ги ползвам тях, както и бебешките Lupilu от Лидл.
Виж целия пост
# 313
А топки за сушилня има ли ? Благодаря!
Виж целия пост
# 314
+1 за мокрите кърпи от ДМ,както и за кърпите за очила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия