Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 415

  • 29 991
  • 739
# 345


В много близък план.Да си спомним лятото.Heart

Двата костюма са ясни вече.Нещо още ново.....?Hug
Виж целия пост
# 346


Момичета Two Hearts
Времето сякаш е "спряло"...
Виж целия пост
# 347
Дейзи,  дано познаеш 👍. И аз искам да излезе от тясно-регионалната тематика и вид, да е нещо съвременно и цивилизовано, но не и плоско, тип шеф на холдинг - ходеща реклама на костюми и вратовръзки, без нищо реално и смислено, само да плакнеш окото. Такива има под път и над път,  кой от кой по-атлетичен и изтупан, нищо да запомниш,  пък да вълнува хич.  Журналист е много обещаващ като образ 👀👀👀 Хепи енда и на мен ми е важен 🙂
Виж целия пост
# 348


Нова снимка - забележете обувките...
Виж целия пост
# 349
:heart[[/


Нова снимка - забележете обувките...

Леле,какво сабо.Пускат снимките една ,по една,да ни държат в напрежение
Виж целия пост
# 350
Дейзи,  дано познаеш 👍. И аз искам да излезе от тясно-регионалната тематика и вид, да е нещо съвременно и цивилизовано, но не и плоско, тип шеф на холдинг - ходеща реклама на костюми и вратовръзки, без нищо реално и смислено, само да плакнеш окото. Такива има под път и над път,  кой от кой по-атлетичен и изтупан, нищо да запомниш,  пък да вълнува хич.  Журналист е много обещаващ като образ 👀👀👀 Хепи енда и на мен ми е важен 🙂
Араселия, и аз не искам някакви клишета и не вярвам Енгин да е измислил нещо подобно. Но ми се гледа нещо съвременно , защото той вече е правил доста сериали с по- тясно регионална тематика и мисля, че той обича да експериментира и не е добре да влиза в едно русло. Много се радвам, че "Бягство" ще е 8 епизода. Това означава, че ще е стегнато дейсвието, без излишни пълнежи. Със сигурност, ако е успешен ще направят и втори сезон. Blush Но щом гонят публиката на "Нетфликс", "Дисни" и други стрийминг платформи ще се придържат към формата с по-кратки серии, което е добре, защото сериите от по над 2 часа на мен са ми много дълги и протяжни. По-добре е действието да се развива бързо.  

Иначе разбира се, че искам да има смисъл сериала, да има интересен сюжет, който да грабва. Просто много ми се иска да го видя Енгин в някакъв малко по-фатален образ, свикнали сме да го гледаме в образа на вечно добрия, подкрепящия и тн. Нямам против да бъде малко лош. Stuck Out Tongue  В рамките на допустимото разбира се! Mask Според мен героят му ще е въвлечен в екшъна със сигурност.

От тези снимки виждам, че може би героят му ще е много елегантен, което много ме радва. Heart EyesHeart
Виж целия пост
# 351
Забелязах обувките,  ама първо ми се стори, че е от гумата на колата, а то била подметката 🙂

Дейзи,  не съм Аниста, но съм сигурна,  че и тя мисли същото 🙂
Виж целия пост
# 352
Забелязах обувките,  ама първо ми се стори, че е от гумата на колата, а то била подметката 🙂

Дейзи,  не съм Аниста, но съм сигурна,  че и тя мисли същото 🙂
Ох, съжалявам Араселия за грешката...в бързането съм ви объркала. Енгин ме разсейва с тази секси визия. Heart Eyes Mask
Виж целия пост
# 353
Дейзи, не се тревожи, всички сме на този хал 😜 Тая визия ни изненадА 😍🙂
Виж целия пост
# 354
Енгин определено се е научил да позира. Много добре изглежда на корици и фотосесии. Blush Спокойно може да мине за модел.

Относно партньорката му в сериала, надявам се да си паснат като актьори и да няма пак изненадващи обрати като в ДП. Така и не ми стана ясна причината за цялата драма, извън официалната версия за заболяването, но останах с впечатлението, че Енгин нещо е бил разочарован от работата им. Много кофти ситуация, която се надявам да не се повтаря, защото рефлектира и върху сериала и върху самите актьори.

Знае ли се кога ще започне да се излъчва сериала "Бягство"?
Виж целия пост
# 355




Този път аз открих обувките в каталога на Prada.
Виж целия пост
# 356
Всички се надяваме ситуацията с ДП да не се повтаря и някак съм сигурна, че чак толкова зле не може да стане 😏

Червено и черно си е комбинация пожар 🔥🔥🔥
С тия танкове Енгин гони 2 та метра 🙂
Виж целия пост
# 357


Момичета Two Hearts
Тъй като съм на светлинни години от всякаква мода -  "прадата" не ме впечатли особено.
Виж целия пост
# 358
Марта, ти да не мислиш, че аз съм по-близко до висшата мода, ама и като цяло дрехата не ми е кой знае колко важна, аз съм по спортните тип ежедневни облекла.
Обаче колата и обувките ми харесват, само тая мода на бос крак, особено зимно време не я разбирам
Виж целия пост
# 359


Лека.Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия