Сто и първа есенна плетаческа тема

  • 47 786
  • 760
# 600
И аз съм си запазила няколко клипчета с възглавници, но кога ще стигна до тях не се знае.

Вчера пак видях в Зара една плетена рокля и я запазих

Скрит текст:
 
Виж целия пост
# 601
И аз съм си запазила няколко клипчета с възглавници, но кога ще стигна до тях не се знае.

Вчера пак видях в Зара една плетена рокля и я запазих

Скрит текст:
 
Прекрасна е роклята !
Виж целия пост
# 602
Здравейте, мили плетачки! Гледам че вече имате лятна нагласа и аз малко ще покажа нещо.

Това е вискозна рафия Espi

Разкошни са! А колко рафия отива за една такава чанта и съответно за шапката?
Виж целия пост
# 603

Благодаря много!
Чанта -150-200 гр
Шапка 200-250 гр
Виж целия пост
# 604
Мили дами, мисля да плета шарена възглавница по схема от списание на испански. Не са ми ясни някои от символите. Моля за съдействие.

Благодаря
Виж целия пост
# 605
Виж тук символите за плетене на 1 кука. https://na2kuki.com/%d1%80%d0%b0%d0%b7%d1%87%d0%b8%d1%82%d0%b0%d … 1%82%d0%b5%d0%bd/
Опитай и с гугъл превод, все ще поразбереш и ще се ориентираш в линка по-горе. .
Виж целия пост
# 606
Благодаря Диорела, но тези ги няма там...
Виж целия пост
# 607
Някой има ли наблюдения върху тази прежда?  Върху марката като цяло.

https://www.prejdi.bg/product-page/alara-956-1

и тази

https://www.prejdi.bg/product-page/baby-cotton-954-1
Виж целия пост
# 608
Привет, сръчни момичета!
От няколко дни се каня да споделя, че на нашия пазар в София - Creativa и в Пловдив Hobiyarn предлагат прежда DROPS (някои вече може и да сте видяли в сайтовете).
При Creativa преждата е налична и асортимента е по-голям.
Виж целия пост
# 609
Привет, сръчни момичета!
От няколко дни се каня да споделя, че на нашия пазар в София - Creativa и в Пловдив Hobiyarn предлагат прежда DROPS (някои вече може и да сте видяли в сайтовете).
При Creativa преждата е налична и асортимента е по-голям.
Любимата ми марка 🥰 Повечето ми плетива са изплатени с Drops прежди, Любоми са ми: Air, Kid - Silk, Karisma, Alpaca - Silk и мерината също. Дори в момента плета с Air
Виж целия пост
# 610
Ще се пробва задължително.
Виж целия пост
# 611
Момичета, срещали ли сте бамбукови/дървени комплекти чорапени игли някъде?
Добри май беше купувала от някъде, но съм сигурна.  Дъщеря ми иска да се научи да плете чорапи и търся по-малко плъзгави игли за начало.

ПС Галчудо, харесвам една тяхна прежда с мерино, но от марката като цяло нямам впечатление.

ППС Да се похваля, изплетох поредния, 5-ти пуловер за този сезон и днес девойката си го взе. Много добре й стои, искаше да е по-тесен, тънък, пролетно-есенен е. Сега ще мисля рокля, чудя се права ли да е, или тип българска пола надолу. Идеи за рокли на обръч?
Виж целия пост
# 612
В E-bay  и Amazon комплекти от 8-10-12 размера чорапени бамбукови игли са между 12 и 20 евро.
Виж целия пост
# 613
Не съм регистрирана в тези. По-скоро ме интересува в някой софийски магазин дали има. Мисля да й взема №№ 3 и 5.
Тук намерих, но са големи номера https://www.pleta.bg/bg/komplekt-5-br-bambukovi-kuki/
Виж целия пост
# 614
Diorela, проверете тук: https://creativa.store/product/igli-za-chorapi-knitpro-symfonie
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия