Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 105)

  • 35 350
  • 736
# 135
Ето ги сладурчетата ни.




А това е красивата Ясемин.

Виж целия пост
# 136
Бонбони, нямам думи, прелестни.


Виж целия пост
# 137
Бонбони, нямам думи, прелестни.




      Едно е ясно със сигурност... Ако имат някога деца, дай Боже/Алах и всички светии взети заедно, то децата им ще имат прекрасни усмивки... А сега Керем и Ханде са в този период от любовта си, когато всичко е красиво...
Виж целия пост
# 138
Керем:


И клипче как Керем и Ханде снимат Формулата: https://www.instagram.com/p/CU2uZ_4ItE6/?utm_medium=copy_link
Виж целия пост
# 139
Щастието е, когато е споделено...



Виж целия пост
# 140
Да не остана и аз назад. Satisfied Радвам се на всичко свързано с тях.





Ново видео с Керем от фотосесията за Elle.

https://www.instagram.com/p/CU24h5MIMSK/
Виж целия пост
# 141
Снимките никнат като гъби...


Виж целия пост
# 142
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден, изпълнен с много положителни емоции и добро настроение Simple Smile

Gift Heart
Виж целия пост
# 143

Добро утро и успешна седмица!
Нека се усмихнем с нашите любимци,


и дано по често ги виждаме в реалния живот заедно.

Прекрасен ден ,момичета! Purple Heart
Виж целия пост
# 144
И Арас е бил вчера на Формула 1.

Виж целия пост
# 145
Като спомена Арас, точно снощи четох пак някаква статия за него и за Биге - че са официално разделени, но в приятелски отношения. Споделям какво пишеше в статията, без да гарантирам за достоверност, защото не съм им в къщата все пак. Wink Пише, че са се разделили приятелски, без скандали, след разговор, инициатор на който е била Биге. След 6 годишна връзка тя иска семейство и деца, но Арас не е готов все още за сватба и т.н. Затова са решили да прекратят връзката си на този етап. Снимките, които излязоха миналата седмица, където са двамата в морето, били стари. Не били отсега. Жалко, ако е истина статията! Защото много ги харесвам като двойка. Желая им щастие… заедно или поотделно. Simple Smile

Ето нещо по темата:

Ех, погледи, погледи… Heart Eyes
Виж целия пост
# 146
Animal BeeМомичета, мисля вече няма недоволни след дъжда от снимки ...
HeartpulseВчерашната, неделя всички ликувахме, задоволили любопитсво и сетива...
Wear TophatИсками се да подчертая, Керем - джентълмен на всички снимки от вчера и клипчето, където неподозитат или случанен ги е фотографирал, той е малко по-назад, пазещ и закрилящ любимата си.
Колко от мъжете бяха с половинките си или приятелки...?
Турция ... нрави!
Хубава седмица, както обичам да казвам - Лека да е работота, Ви - Тежка да е кесията, Ви!:hibiscus:
Виж целия пост
# 147
Здравейте, момичета! Relaxed Flowers Cherry Blossom
 
Днес, слетобед излиза рекламният клип на Nocturn.

А вчера си беше доста чакан от нас ден. Satisfied



Мексиканските фенки с помощта на познати са организирали да им изпратят доставка на 40 броя от Elle. Някоя от вас по-наблизо до границата, не иска ли да става дистрибуторка? Бг мамите ще изкупим всичките налични бройки. Satisfied

Виж целия пост
# 148
Момичета , здравейте Hug
Като една фенка на Формула 1 ( били сме с мъжо на Монца заради М.Шумахер - тогава все още нямаше Гран при на Истанбул , а после Михаел го нямаше вече ...) , одобрявам ,че нашите също са фенове Grinning .Гледам и други актьори са били Башак , Ягмур Т. , ''Ферит '' ...
Снощи гледах Гласът и много исках да ви споделя това - на кого прилича изпълнителката ? Smile

Виж целия пост
# 149
На мен ми прилича не толкова на Ханде, колкото на Дилан Чичек. Satisfied

Ето ви един Керем Blue Heart



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия