КАУФЛАНД - тема 51

  • 61 516
  • 882
# 210
Тези керамични тавички дали стават за миялна?
Виж целия пост
# 211
Абе...не е случайно, че понякога пускат на промо цена само ароматизирани...уж с бонус аромат, но за мен са по-тънки от този вид, а и ароматът не ми е бонус, ами точно обратното 😀
Скрит текст:
Винаги ми причиняват разни дискомфорти като лек сърбеж или течение, дори и да не е веднага, то след около седмица или две се започва...И толкова са леки тези дискомфорти, особено отначало, че ми отне доста време да се усетя. Когато се наложи да използвам ароматизирана тоалетна хартия, използвам я от обратната страна и е една идея по-добре. И пак, гледам да е ограничено във времето, преди да са се проявили "страничните ефекти". Като започна да използвам след това бяла т. х. веднага всичко се нормализира. Аз съм така и с почти всички ароматизирани превръзки, ежедневни или дамски...
Виж целия пост
# 212
Тези керамични тавички дали стават за миялна?
Да, пише, че стават!
Виж целия пост
# 213
Няма как да ходя да ви снимам вц-хартията, ама наистина е дебела. Нищо чудно да има различни партиди.
Не си мислете, че искам да им правя реклама, ама си е баш дебела тая у дома.
Виж целия пост
# 214
Със сигурност има различни партиди. Тези на промо и с много бройки са по-кофти. Установих го и с Фамилия тази седмица.
Виж целия пост
# 215
Бялата Фамилия, дори и в промо опаковка и на промо цена, пак ми е най-предпочитаната нато качество/цена. А на редовна цена в по-малките пакети може и по-хубава да е. Взимали сме, но не си спомням колко по-хубава е била...
Виж целия пост
# 216
По-добре от промото, Долче. Не само заради цената. По-трудно минава през канализацията тази на по-висока цена, по-плътна и здрава е. Така че готви се за утре. И аз така. Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Aaa...за канализацията ми е важно 😃 Аз още вчера късно вечер се оглеждах дали не са я заредили, че понякога се случва в събота или неделя...не бяха. Готвя се за утре, откога я чакам... 🙂
Виж целия пост
# 218
Долче Миеле, относно скрития текст - и аз съм така. Накрая, след 1000 проби и грешки се спрях на бяла Фамилия за тоалетна хартия и превръзки от собствената марка на Лидл. Смениха зелените Сиемпре с пеперудата с нови. Тия сините стават.


Кауфланд са пуснали тяхната марка превръзки. Ползвали ли сте?
Търся да не дразнят лигавицата, ако може да са тънки, единично опаковани и с крилца, памучни.
Виж целия пост
# 219
Зуки, пробвах преди от Кауфланд някакви дамски превръзки "Solena", ако не се лъжа...те май не ми допаднаха, но не помня защо. Използвам ежедневните на Бевола, 55 броя, те са ми ок за ежедневни. Дамски превръзки най-често на Everyday, но избирам от тези без аромат. От Кауфланд ги купувам, често ги намаляват.
Да ви кажа, ел. острилката за моливи е перфектна! Няма такъв кеф, за секунди остри идеално! 😃
Виж целия пост
# 220
Да ви кажа, ел. острилката за моливи е перфектна! Няма такъв кеф, за секунди остри идеално! 😃
През коя седмица я имаше?
Виж целия пост
# 221
Мисля през август месец, заедно с ученическите неща. При нас още има останали ученически артикули и на някои цените са им намалени. Вероятно почти навсякъде има останали бройки..
Виж целия пост
# 222
Здравейте, имате ли мнение за тези обувчици и ботуши?
Виж целия пост
# 223
Пловдив Кф 4 Скобелева майка имаше от бялата (неароматизирана) тоалетна хартия.
Виж целия пост
# 224
Здравейте, имате ли мнение за тези обувчици и ботуши?

Моето дете изкара цяла зима с техни ботуши. Сега пак ще взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия