⭐Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги⭐Суде Гюлар⭐Любими турски актьори *тема 35

  • 21 978
  • 739
# 405
Здравейте, момичета!


  "Сутрин, когато станеш, не питай какво трябва да правиш, а какво можеш да направиш, за да бъдеш щастлив."

Добро утро!
Пожелавам ви един страхотен, ползотворен и богат на нови емоции ден!







Виж целия пост
# 406
Разреждам поста за новости ако има.


Емиии ,какво става с Клетва и адвоката. Гледаш ли още сериала?

Сетих се Ема и адвоката ще ходят ли на острова по нашия сценарий . Фотографа вече е там.
Целият Истанбул ще се пренесе Joy
Екшън,любов ,тайни, ревност ,страст и още нещо.
Виж целия пост
# 407

    Феми, няма мърдане - без Ема и адвоката никакво ходене на острова. Stuck Out Tongue Winking Eye Виж го как се е "барнал" адвокат Кемал. Купил е и цветя, готви се ... за нещо, но да видим кого ще изненада с китките. Joy
    Сериала "Клетва" не го изпускам, гледам с озвучка новите епизоди и ми е интересен 4-ти сезон. Започнах да следя и другата двойка главни герои и историята, която се заплита около тях. Харесва ми новата екранна двойка, а Гьокберк Демирджи (Емир Тархун) ме впечатлява с играта си. Много добър актьор!   
    Днес Толга беше пуснал тази снимка в сторито си, но защо се връща на "Лимит", ще започнат ли излъчването му - нищо не можах да разбера.




     И един усмихнат Чънарко:



Виж целия пост
# 408

Hearts

Hearts



Flowers Bouquet EМИ* много загадъчно въздиша адвокат Кемал Heart Eyes

Kiss Kiss
Виж целия пост
# 409
Здравейте, момичета!


"Казват, че всичко, което упорито търсим, всъщност търси нас и ако имаме търпение, непременно ще ни намери.
И не се чака дълго. А когато дойде, приеми го. Отпусни се. Забележи какво ще се случи."
Клариса Естес

Една малка, позитивна мисъл сутрин, може да промени целият ти ден!
Мисли добро, прави добро, бъди добро.
Добро утро и прекрасен ден!





Flowers Bouquet EМИ* много загадъчно въздиша адвокат Кемал Heart Eyes


Kiss Kiss
    Софи, "скрита лимонка" ще се окаже адвокат Кемал. Joy
За кого ли ще въздиша в нашия сценарий?! И аз самата още не мога да отговоря, не ме е споходила музата.

Виж целия пост
# 410
Heart Eyes Охх, много е готин Толга на този гиф.. Kissing Heart

Виж целия пост
# 411

     Софи, гифките са от предаването "На върха с AYÇA YILMAZ - Tolgahan Sayisman"  по тв през 2018 г. В продължение на 44 минути Толга говори за живота си и актьорската кариера. Доста подробно описва работата около "Сега и завинаги", въпросите на водещата се въртят и около другите сериали и филми, в които участва. Жалко, че няма субтитри, за да разберем с подробности всичко, което така увлекателно разказва нашият красавец.
    И като не открих нищо ново и интересно да украся с още малко гифки от предаването.







Скрит текст:






Виж целия пост
# 412


Flowers Bouquet ЕМИ* страхотен е Толга,
на гифките е още по - красив, има ли начин да пуснеш
такива и на Амине от някое шоу или друго събитие!!
Heart Eyes


Kiss
Виж целия пост
# 413





     Софи, с удоволствие правя гифки и на Амине, но не мога да намеря хубаво видео, а това с което разполагам е или с надписи, или с лошо качество. В You Tube са изтрити почти всички рекламни видеа на Амине и участието й в няколко предавания. Ако ти намериш нещо, изпрати линк -  веднага ще спретна хубави гифки.
     С това разполагам, но тази вечер ще продължа да ровя.







Виж целия пост
# 414


Flowers Bouquet ЕМИ* благодаря,
ако попадна на нещо хубаво и интересно,
 веднага ще пусна линк с красавицата!
Sleeping
Виж целия пост
# 415
Прекрасен глас, невероятно излъчване - красота ...










Виж целия пост
# 416
Flowers Bouquet Много приятна за слушане, невероятна е,
спомням си че я коментирахме заради пиявицата
когато пусна Алабама* в YouTube..
дано се върне на екран!!




докато търся нещо за Амине,
попаднах на албанката от преди 9 год.
оправи ми настроението, гледам и не вярвам на очите си колко е игрива,
не знам Толга какво е снимал тогава..
Joy Joy
Скрит текст:

Виж целия пост
# 417

     Софи, отвори ми работа да смятам, (а това не е най-силната ми страна) Stuck Out Tongue Winking Eye Но по моите изчисления преди 9 години наш Толга е снимал "Сезони на любовта" и е сменял Мис-ките като носните си кърпички. Палавникът добре се е забавлявал преди появата на албанката, но и тя изглежда доста "немирна". Joy Обаче добре танцува, спечелила е 3-то място на конкурса. Оценили са я в Албания. Като я гледам, не блести с красота, но Толга изглежда се е влюбил в нейната пластичност и игривост.


Лошото момче в „Сезони на любовта”

„Сезони на любовта“ се пренася и в живота на някои от актьорите. Толгахан Сайъшман, който играе Чънар намира любовта на снимачната площадка на сериала. Говори се, че за кратко време той и Емина Сандал (Ляле) имат връзка по време на снимките. След като тя напуска сериала, Толгахан започва връзка със Серенай Саръкая (Йешим), която играе негова любима в сериала след Ляле.
Двамата се разделят през 2012 г., когато актрисата напуска сериала. Новата любима на Чънар става Топрак (Селен Сойдер). Паралелно двамата Селен и Толгахан започват да излизат и в реалния живот.Връзката им официално е обявена през 2012 г. и са заедно до този момент. Изглежда Толгахан най-накрая е открил своята половинка в лицето на Селен. Актьорите са една от най-обсъжданите двойки в Турция и медиите постоянно дебнат за пикантни истории около тях.





Виж целия пост
# 418

Gift Heart




Heart Eyes Красивият ден отново настана */* Kissing Heart
Виж целия пост
# 419
Здравейте, момичета!


Всеки има право на личен избор - включително и да живее живота си по погрешен за другите начин!

Бъдете щастливи!
Просто така, защото предстои нов ден!
Защото животът продължава!


     Ново от сторито на Толга:

 
    От Han Medya & Yapım: От днес започват снимките в Истанбул.


    Ново от сторито и на Суде:


    И ... старо интервю с Амине:





Скрит текст:






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия