💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 293
  • 1 869
# 135
От 10 000 кандидати изпъкна Мани, с какво?
Виж целия пост
# 136
Това недоразумение трябваше да бъде изхвърлено още на кастингите.
Огромен автогол си вкараха с тази нагла, некадърна и бездарна циганка.
Заради нея основно (но не само) олеква целия им сезон и го праща в жанра, 'трагикомедия' и 'пародия'

Нали?!
Нагледно се показва докъде с наглост и лъжи!
Виж целия пост
# 137
От гледна точка на продукцията,голям плюс е  участието на Мани.
Търсят сеир,защото сеира продава(а не "скучни" участници като Морунов,Калоян,Борис,Елия и тн.) и тя им го осигурява.
И ако за място като на Морунов се състезават 4-5000 човека,то за ролята на шута,който става за смях всеки епизод,дали е имало 10-на като Мана,тоест тя и конкуренция е нямала на кастинга.

За лоялни фенове като нас наистина е подигравка,но ако питаш други зрители,които не инвестират толкова в Игрите и гледат само за шоуто,то Мани им е любим персонаж.
Виж целия пост
# 138
гласувам всички сценаристи , режисьори , снимачния екип , продуценти , статисти , психолози , психиатри рекламиращите в предаването и чистачките дори - на реката
Виж целия пост
# 139
При положение че искам Поли, Мани и Бамби на реката, ще пропусна анкетата.. 😁
Виж целия пост
# 140
На 1/5 в анкетата им е все тая кой къде .. сериозен вот, показващ отегчение.
Виж целия пост
# 141
Ами след като Манка се нареди сред силните на сезона май наистина ми е все тая. Чакам да видя докъде ще им стигне дебелоочието да я добутат.
Виж целия пост
# 142
Май мернах Томас от първи сезон в реклама за лекарство, което повишава либидото (ама как елегантно се изказах Grinning ). Винаги ще го запомня като страхливата балеринка от славянското трио.
Виж целия пост
# 143
Пита ни жената.



Да ѝ отговоря, че съм възпитана. "В този формат и победител може да станеш, споко!"

Сега ми стана ясна Мани.Тя не че не може,  просто мотивация не е имала жената до сега.Ако имаше мотивация и стената щеше да прескочи,  ама на,  точно тогава тази пуста мотивация е изчезнала;)
Виж целия пост
# 144
Май мернах Томас от първи сезон в реклама за лекарство, което повишава либидото (ама как елегантно се изказах Grinning ). Винаги ще го запомня като страхливата балеринка от славянското трио.

Томас за това, един от МШ за разстройство - ...аха пейзажа.
Виж целия пост
# 145
С надежда за хубави епизоди през тази седмица приятно гледане на всички.
Виж целия пост
# 146
Краса докога ще е болничен?
Виж целия пост
# 147
Стори ли ми се или и Боби май говореше против Красима? Докато тя казваше как вече само ще побеждават, показваха негови интервюта?
Виж целия пост
# 148
Много добре казано от Андрей за Красима по отношение на Елена - Не ти щеше да бъдеш на нейно място, а тя щеше да е на твоето.
Виж целия пост
# 149
Кой си пожела белото Мите? На Паулина и излезе късмета…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия