💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 306
  • 1 869
# 285
Кремена е тотал щета, а Неделчо кефи на пъзелите! Мн го бива!
Виж целия пост
# 286
Това с копането беше тотална свинщина, счупиха измервателя на тъпотията и пристрастието. Пълни педерасти....
Виж целия пост
# 287
Айде стига, бе....
Няма шанс. Този Неделчо, дали е реално....
Виж целия пост
# 288
Аз съм за сините, много нечестен ход на продукцията.
Виж целия пост
# 289
Евала, Неделчоооо!!!!
Виж целия пост
# 290
Както винаги: от последни - първи.
Виж целия пост
# 291
о не маниту пак ще прави дефилета
Виж целия пост
# 292
Много се радвам за бойците!
Виж целия пост
# 293
Неделчо ги отвя. Направо ги уби Simple Smile Браво на Неделчо и Бойците.
Според мен Валентин ще класира Приключенците втори.
Виж целия пост
# 294
Неделчо ги разцепи....
Виж целия пост
# 295
Сега освен Мани ще видим и Кремена нагласена. :х
Виж целия пост
# 296
ХАХАХАХАХА Вижте само колко нагласена игра на Елизабет торбичката беше в началото а милена копа 3 часа да я намери пълен цирк и то си личи колко е нагласено, дори и не се опитват да го скрият!
Виж целия пост
# 297
Във всяка игра, в която Неделчо стигне до пъзела и червените бият. Реално той е мн ключов играч за племето.
Стоян се цели ужасно дълго, Милена копа безкрайно, жълтите са силово и бързо племе, ама нямат акъл за пет пари Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Много интересна игра, обаче Бамбу как се обамбила 😄
Виж целия пост
# 299
Ще ми се да видя състезание за редене на пъзели между Неделчо и Катя от миналия сезон.
Наистина много ключов играч е Неделчо, не за пръв път топи преднината на другите племена и печели битката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия