💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 296
  • 1 869
# 315
Голямо бутане на Паулина от продукцията: не можаха да бият сините без нея. Сега ще се надуе до безумие тази патка.
Виж целия пост
# 316
Явно Тупарев е много добър, защото събуди емоции у мен. Досега ги гледах с половин око, само игрите, но сега и двамата с ММ ги напопържахме здраво. Пълни мизерници и подляри. Чудя се само как има хора, които доброволно им се навиват да участват в това манипулирано предаване? Само пълен кретен без никакво чувство за собствено достойнство би се записал в това реалити. А и тъпата водеща - летяхте по пистата ама какво стана? Тъпа патка...
Виж целия пост
# 317
Ох, дано победят Приключенците, за да видим реакцията на "Най-добрата във всичко", която няма да играе днес.

Ще го видим но на реката )))
Виж целия пост
# 318
Малко тъпо, че ще гледаме вече играна игра (частта с плуването) и то в този сезон.
Виж целия пост
# 319
Абе на тая дива река да не би да има плантация от сливи?
Толкова време все джанки ядат- голямо плодородие, покрай реката.
Виж целия пост
# 320
Добре ще и дойде една седмица на реката на Поли. Има нужда малко да свали килограми Simple Smile Не съм недоволен от развитието на битката за територия. Изненада остана само за мен лично представянето на Андрей, Милена и Симеон на халките - първите двама не очаквах да се препънат, а Симеон не очаквах да успее.

Хубава игра, бих казал, че е най-хубавата до момента ако елемента с копаенето беше заменен с друг , но превърната в цирк по стечение на обстоятелствата.

Виж целия пост
# 321
А как си представяте такава битка между отшелника и Тъ? Елена не може да се справи, та онова менте.
Виж целия пост
# 322
Изненада остана само за мен лично представянето на Андрей, Милена и Симеон на халките - първите двама не очаквах да се препънат, а Симеон не очаквах да успее.
За Милена го очаквах честно казано. В началото на сезона пак имаше от халките и там единият път успя, но с голям зор и след 1-2 падания Simple Smile
Виж целия пост
# 323
От какъв зор да бърза Елена!
Виж целия пост
# 324
Без интрига в битката за отшелника..
Прическа > ИВ
Виж целия пост
# 325
От териториалната битка ми остана усещането, че Туджаров и Валентин леееко саботираха играта.
Виж целия пост
# 326
Колко от участниците ще се съзтезават за мястото на Отшелника след като са видели къде и при какви условия живее, без шанс за промяна?
Виж целия пост
# 327
От териториалната битка ми остана усещането, че Туджаров и Валентин леееко саботираха играта.



Колко от участниците ще се съзтезават за мястото на Отшелника след като са видели къде и при какви условия живее, без шанс за промяна?

Да не са луди!

Абсолютна скука и тъпеене в тази "битка"!
Виж целия пост
# 328
Пак се намери някой да обвини Паолина , че са я отстранили, което беше  НЕ по нейно желание и НЕ по желание на продукцията.
Ако някой бутат то това е племето на Бойците заради сеира . Битката с отшелничеството , даже няма смисъл да се г;леда .На мен и като награда да ми го дадат ще офейкам
Виж целия пост
# 329
От териториалната битка ми остана усещането, че Туджаров и Валентин леееко саботираха играта.
и на тях им се иска паулина малко да отслабне 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия