💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 291
  • 1 869
# 480
Отдъхнах си - Мани не е с тегло под нормата! Защото ако наистина бе 50 кг в началото и е свалила 12 кг, както тя твърди... Grin Ще я погледаме още доста, ако тепърва ѝ предстои да сваля тези 12 кг.
Виж целия пост
# 481
Аз друго се зачудих, ето нА, посети ги пепелянка. Изключвам да са я донесли от продукцията, чак толкоз не вярвам. Та, ако беше полазила и ухапала някого през нощта - макар и малко вероятно - какво щяха да правят? Имат ли връзка за спешни случаи?
Виж целия пост
# 482
С този ритъм та живот, не седмици, години ще й трябват. И следващия, и по-следващия и по-по-следващия Манка все ще си е там. 12 кг са това, все пак..
Виж целия пост
# 483
Дали тези килограми не ги е качила Мани, по-вероятно ми се вижда Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Боби в началото не ме кафеше, но постепенно ми стана голям симпатяга....пък и секси бе😈😈😈
Виж целия пост
# 485
Въпрос: колко седмици й трябват на Мани още, за да свали 12 кг?Simple Smile))
Поне още три сезона ще участва... накрая ще вземе торбичките на Мартин и ще си купи имунитет за 4 и 5 сезон и ето я добутала до 6ти.
Виж целия пост
# 486
Вие майтап си мислите, но Манка сигурно наистина ще е финалист.


Напротив! Ние очакваме логичната развръзка - Мани-победител.
Виж целия пост
# 487
Аз друго се зачудих, ето нА, посети ги пепелянка. Изключвам да са я донесли от продукцията, чак толкоз не вярвам. Та, ако беше полазила и ухапала някого през нощта - макар и малко вероятно - какво щяха да правят? Имат ли връзка за спешни случаи?


И аз това си мислех
Виж целия пост
# 488
Ахахах .. качила е два килограма Манка Калпазанка май Simple Smile
Каза, че е била 56 при влизане в предаването , а Неделчо каза 58, ако правилно съм чул.
Виж целия пост
# 489
На Морунов много му личи, че е отслабнал. Изглежда като болен.
Виж целия пост
# 490
"По принцип съм свалила, но не показва" /Тъ/ Ами тя не играе. От какво да отслабне?
Виж целия пост
# 491
Е, не вярвам, че Мани е само 56кг.
Виж целия пост
# 492
Таман да се заявя за Мани в следващия сезон и тя се качи на кантара! Разочарих се и няма да влизам! Ще си седя дебела дома, че да не ми ядете месата😀
Виж целия пост
# 493
Хахахаха била се стегнала Мани. То тя само на пъзела стои, две крачки не прави в игрите, как да се стегне??
Виж целия пост
# 494
Последно - коза или пепелянка, че се обърквам ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия