Лакове за нокти - 155

  • 38 389
  • 735
# 405
Те златистите частички си се виждат и без разклащане. 😃 Но сигурно зависи от осветлението в магазина...
Виж целия пост
# 406
Те златистите частички си се виждат и без разклащане. 😃 Но сигурно зависи от осветлението в магазина...

Именно. Аз като го взех ми, изглеждаше като обикновен лак, та добре, че го размърдах. Grinning
За лаковете на Ла Рош дори не знаех, че същестуват. Innocent
Виж целия пост
# 407
Зеленото е по-скоро със сребристи частички, но ще го потърся по-късо, че да не лъжа Smile
Виж целия пост
# 408
Виж целия пост
# 409
Копчета.Комбинацията от цветове е ужасна, но ми се носи от всичко 😀😀😀☺

Виж целия пост
# 410
https://www.notino.bg/la-roche-posay/silicium-color-care-lak-za-nokti/
Явно са това похвалените лякове.
Виж целия пост
# 411
А, мен цената им би ме отказала...😅 Освен ако не използвам само 1-2 цвята и не ми е наистина незаменим с друго заздравяващият им ефект... 🙂
Да се похваля, след 4 месеца и половина най-накрая си получих от Али формите за нокти- различни видове, щипки, гел лакове (тях поръчах за мама), още печати, кит с полигел и инструменти...и някаква ролка със златисти лентички за нокти която май не съм поръчвала...А ето това направо ми оправи настроението за дни напред! 😅😅😅

Виж целия пост
# 412
Долче, преливката я правих като първо мацнах дъга покрай кожичките, после разнасях леко с изцедена четка, а накрая потупвах с почти сухия връх на четката. И нищо от това не си личи, защото Бел 52 почти покри ГР на два слоя. Предния път с червените лакове беше по-забележимо, тези сините много се сляха.
Виж целия пост
# 413
Сега открих темата и се връщам да чета назад.Преди 4-5 години много се лакирах и имах подобаваща колекция,но после ми изчезна нещо настроението и ноктите ми вече не могат да се задържат дълги и спрях.Но такива красоти в тази тема,че снощи по късни часове се лакирах и явно съм изгубила тренинг Sad ...

Флормар 482,Перфект s 37/любим/ и да попитам някой ползвал ли е тези и трайни ли са и отговарят ли си цветовете?
https://makeup.bg/product/433566/?gclid=EAIaIQobChMIzJ3et9Dn8wIV … EYASACEgJLiPD_BwE
Виж целия пост
# 414
Тъй като по-рано коментирахте стар нейлз и черния петък..

"Наближава Хелоуин! Страшни оферти на starnails.bg

Важат до 31 октомври 2021 (включително) или до изчерпване на наличностите!"

https://starnails.bg/bg-bg/category/filter/idei-i-predlozheniya- … _campaign=hallo21
Виж целия пост
# 415
Halloween inspired?

Сега като го гледам, иска ми се да бях направила оранжевото назъбено..
Скрит текст:



Определено...приемам идеи как да стане с възможно най-малко усилия Smile
Виж целия пост
# 416
Reninel, щом преди си имала тренинг, вярвам, че е само въпрос на време и желание да си го върнеш! 😃 Как изглежда Перфект S 37 (че ми звучи познато, а не се сещам в момента)?
Витаминче, аз ще пропусна и ще си чакам Черния петък за СНБ. От хелоуинските предложения харесах само шаблоните с котешки силуети 🥰
Brandywine, на мен ми харесва така. А този лак е уникален! 🤩 За зиг-заг- или със специален шаблон, или можеш да си направиш зиг-заг лепящи лентички (не летящи😆). Като лентичките за френски маникюр, но зиг-заг. Взимаш хартийка от ежедневна превръзка или хартия за печене, лепиш отгоре парче хартиено тиксо и после го изрязваш във формата в която искаш. После отлепваш хартийките и залепваш на ноктите и ползваш както обичайните лентички за френски маникюр. 🙂
Виж целия пост
# 417
Ето го.На снимката е съвсем леко на кутрето-пробвах гъстотата в магазина.Много интересно стои на живо и върху друг лак.

Дано,Долче  Simple Smile, а и ноктите да позволяват . Сега колекцията е беднаааа Simple Smile .поти липсваща .А сега ме е яд,че толкова маникюри съм си правила и една снимка не съм се сетила да направя Bowtie
Виж целия пост
# 418
Brandywine, от къде поръча Холо Тако? Аз съм супер голям фен на Кристин, гледам я от години и много ми се искаше да си поръчам и аз, но нещо много голяма разправия ми се струва то сайта...
Виж целия пост
# 419
Reninel, ох, много е красив този Перфект ❤ Ще ме караш да си увеличавам колекцията...😁 Виждам го като фин брокат в златисто и червено. Или има и друг брокат (нещо бяло или полупрозрачно, може би)?🙂
Сега съм по-ниска от тревата де 😅, в очакване на Черния петък 😉 А и като нямам зелен сертификат и няма наблизо отворени дрогерии извън мол...мисля да се огранича за известно време от купуване на лакове.
Раче, вероятно от чужбински сайт. И аз толкова ги харесвам тези лакове, както и други...и все доставката от чужбина ме спира от поръчки (но сигурно е за добро 😃).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия