Силно ритниче очакваме вече, от нашето малко бебче 💙💗 Тема 4

  • 41 073
  • 732
# 285
Вчера мина ФМ и всичко е наред. Беше застанала на кълбо в началото и само гръбнака и дупето виждахме, но в един момент се обърна и си премести ръчичката от личицето дори и док ми пусна за секунди 4Д и и го видях. Ох, много сладка ми се видя!!!! Искам вече да я гушам 😄Едно напълно оформено бебе❤️ обаче още има да расте, за да се види добре с такъв ехограф. Сега важното го минахме и си расте нормално!

Чак през 28 седмица може да се направи хубав ехограф 4Д, по-рано не излизало ок каза док. Вие ще правите ли? Аз нямах голям мерак, ама вчера като я видях и сега искам.
Виж целия пост
# 286
Вчера мина ФМ и всичко е наред. Беше застанала на кълбо в началото и само гръбнака и дупето виждахме, но в един момент се обърна и си премести ръчичката от личицето дори и док ми пусна за секунди 4Д и и го видях. Ох, много сладка ми се видя!!!! Искам вече да я гушам 😄Едно напълно оформено бебе❤ обаче още има да расте, за да се види добре с такъв ехограф. Сега важното го минахме и си расте нормално!

Чак през 28 седмица може да се направи хубав ехограф 4Д, по-рано не излизало ок каза док. Вие ще правите ли? Аз нямах голям мерак, ама вчера като я видях и сега искам.

Радвам се, че всичко е наред при теб! Аз  искам 4Д ама хем искам сега в четвъртък на ФМ, хем искам да е по-късните седмици, защото тогава ще се види още по хубаво бебчо. Моята АГ каза, че ще се опита другата седмица, т.е. 22 г.с. да направи такъв, но аз ще й кажа, че искам да изчакаме още малко и като вляза в 3ти триместър тогава, за да му видим муцунката по-добре 😁
Виж целия пост
# 287
Sim и аз мисля, че може да е кръвното, дехидратация, моментен глад, ако извеизведнъж

Изведнъж става така, даже преди това обикновено съм много активна и нищо ми няма. Кръвното ми е 110/70 обикновено, след днешното причернявяне ми беше 100/60, само след предното беше много ниско - 80/60. Иначе винаги след ядене се случва това, а аз си ям и не стоя гладна, само няколко пъти губех апетит, но пак се насилвах да ям. През целия ден си взимам по нещо малко през определено време и сега бях яла шоколадови пурички преди да обядвам и след като обядвах ми причерня и щях да припадна. Дехидратация също не мисля, че е възможна, защото пия по 3 литра на ден, понякога и повече, постоянно ме гони жажда, а преди бременността почти не пиех вода честно казано. Притеснява ме да не е проблем със сърцето, до сега съм нямала, но и това сърцебиене все ми се появява около тези припадъци. Уведомих и за днешната случка АГ, надявам се скоро да се намери проблема, защото вече направо ме е страх да седна да ям, нямам никакъв контрол над тези ситуации и над тялото си и ме е страх за мен и за детето. Иначе то много активно си рита, даже и в момента, така че се надявам поне то да е добре до края, а аз все ще изжевея лошите неща до раждането.
Когато разбрах, че съм бременна и се оплаквах, че ми е лошо и повърщам баба ми ми разказа, че тя през цялата бременност е припадала. Била е студентка последна година и дори и на лекции и се в случвало. Буквално е била в безсъзнание за известно време. Четох пише как било много опасно, но тогава като е нямало къде да чете. Детето и - майка ми се е родила на термин, естествено без никави проблеми. Питах я, тогава са и казали че е нормално- ниско кръвно. Естествено това е било преди много години, но поне ако мога да те успокоя, че съм чувала за подобен случай. Успех на прегледите, дано всичко е наред!
Виж целия пост
# 288
Здравейте Simple Smile честито на всички за добрите новини Simple Smile .
На лекуващите стискам палци лечението да е успешно и без повече тревоги до края!
Аз си страдам от стомаха и нз какво да правя... ама това е ще търпя.
Бях на ФМ и аз на 23ти, всичко е наред малката само не даваше да и видят един кръвоносен съд, та ме пращаха да се разходя, в 21+3 беше 460гр. Дадоха ми и 3д/4д нз каква е разликата взех я само защото беба изглеждаше прилично. Лекарката каза, че е доволна от това което вижда и ще се видим на късната ФМ в 30гс това е снимката Simple Smile ако ви е непроятна ще я изтрия.

Честит празник на всички празнуващи днес и на Сливен!
Виж целия пост
# 289
Здравейте Simple Smile честито на всички за добрите новини Simple Smile .
На лекуващите стискам палци лечението да е успешно и без повече тревоги до края!
Аз си страдам от стомаха и нз какво да правя... ама това е ще търпя.
Бях на ФМ и аз на 23ти, всичко е наред малката само не даваше да и видят един кръвоносен съд, та ме пращаха да се разходя, в 21+3 беше 460гр. Дадоха ми и 3д/4д нз каква е разликата взех я само защото беба изглеждаше прилично. Лекарката каза, че е доволна от това което вижда и ще се видим на късната ФМ в 30гс това е снимката Simple Smile ако ви е непроятна ще я изтрия.

Честит празник на всички празнуващи днес и на Сливен!
Е как може тази снимка да бъде неприятна? 😅
Честито, освен това изглежда чудесно на снимката! 🤗
Виж целия пост
# 290
Здравейте Simple Smile честито на всички за добрите новини Simple Smile .
На лекуващите стискам палци лечението да е успешно и без повече тревоги до края!
Аз си страдам от стомаха и нз какво да правя... ама това е ще търпя.
Бях на ФМ и аз на 23ти, всичко е наред малката само не даваше да и видят един кръвоносен съд, та ме пращаха да се разходя, в 21+3 беше 460гр. Дадоха ми и 3д/4д нз каква е разликата взех я само защото беба изглеждаше прилично. Лекарката каза, че е доволна от това което вижда и ще се видим на късната ФМ в 30гс това е снимката Simple Smile ако ви е непроятна ще я изтрия.

Честит празник на всички празнуващи днес и на Сливен!
Е как може тази снимка да бъде неприятна? 😅
Честито, освен това изглежда чудесно на снимката! 🤗

Благодаря ти Heart Eyes поисках я защото прилича на човече вече. Нашата малка принцеса. Таткото смята, че снимката била крипи Joy
Виж целия пост
# 291
Миленка, страхотно оформени устнички ♥
Моето бебе 100гр надолу в същата възраст, притесни ме Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Днес минах ФМ. Както предположих лекаря каза, че е малко раничко 19+6 и иска пак да се видим. АГ ми записа часа. Малко ме шашна. Не видял костичките на  левите пръстчета и някаква друга кост. Били важни за някакъв синдром. Успокой ме, че всичко друго е ок, ама да бил сигурен пак след 2 седмици. Шийката както предполагах е скъсена 2 см и минавам на утрогестан.
Виж целия пост
# 293
Миленка, страхотно оформени устнички ♥
Моето бебе 100гр надолу в същата възраст, притесни ме Simple Smile

Не се шашкай, казаха че имало отклонение +/- 60гр хаха 2дни по рано бях на ЖК и малакта беше 413гр., просто не вярвам да е качила 50гр за 2 дни. Та хич не им вярвам на грамовете, само отчитам, че за около месец е качила 90 -100гр . Те сега теглото нали го изчисляват според различни размери.
Виж целия пост
# 294
Преди 2 седмици ми казаха 260, сега 360, което значи , че расте Simple Smile
Иначе и при мен споменаха за отклонението от 50-60гр.
Само да са здравички всички бебоци.
Виж целия пост
# 295
За ходилите на ФМ - искаха ли ви сертификат/ тест за да влезете?
Вече не знам каква глупости от къде ще излезе, а след седмица и половина съм на ФМ и искам да съм подготвена,ако се налага да пускам тест преди това.
Виж целия пост
# 296
За ходилите на ФМ - искаха ли ви сертификат/ тест за да влезете?
Вече не знам каква глупости от къде ще излезе, а след седмица и половина съм на ФМ и искам да съм подготвена,ако се налага да пускам тест преди това.
Не, все още не искат сертификат за посещение на лекар
Виж целия пост
# 297
Не се иска сертификат за посещение на болниците.
Виж целия пост
# 298
Момичета, в 18+6 г.с. съм и от няколко дена имам балониране на корема, газове и болки, дискомфорт. Аз до сега не съм усещала Беба, но тези дни усещам едни леки побутвания ниско под пъпа, но нз дали е тя или червата ми се бунтуват, защо всичко става по едно и също време вечерта.
Ако някоя от вас има идея как да се справя с подуването ще съм мн благодарна.
Виж целия пост
# 299
Момичета, в 18+6 г.с. съм и от няколко дена имам балониране на корема, газове и болки, дискомфорт. Аз до сега не съм усещала Беба, но тези дни усещам едни леки побутвания ниско под пъпа, но нз дали е тя или червата ми се бунтуват, защо всичко става по едно и също време вечерта.
Ако някоя от вас има идея как да се справя с подуването ще съм мн благодарна.
Препоръчвам ти да избягваш газообразуващи храни, включи храни богати на фибри, особено овесени ядки (те са като метла за стомаха), не се храни късно вечер, пии вода/чай колкото можеш повече.
Нормално е да има такъв дискомфорт в тези месеци.
Следи храненето си и си почивай.👌
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия