Пъзели - 33

  • 31 410
  • 758
# 450
Пораженията са доста, защото се разслоиха и се чудя с нещо да слепя евентуално частите като изсъхнат.
Аз почнах един Кобъл хил, който явно ще свърша днес. Така не бях редила досега Simple Smile

Виж целия пост
# 451
Тони, много хубав, ама май ще е много труден! Чакам да кажеш.
Евето, кой пъзел поляхте, ако не е много ценен аз бих го хвърлила.
Виж целия пост
# 452


R_Dew, двата последни пъзела, които показа ги имам в любими, много ли трудни бяха?

О напротив. Пайовете бяха с една идея по-лесни, но само защото си ги бях сортирала по -прецизно.
Да кажа, че от Озон ще ми пратят нов пъзел за да си намеря липсващото парче. Супер много ме е яд, че такъв пъзел ще бъде бракуван.

И едно интересно видео

Виж целия пост
# 453
Ето тази красавица и тъкмо бях наредила всичко цветно
Виж целия пост
# 454
Този ми се вижда толкова труден, че сигурно нарочно бих го заляла с вода Joy
Шегата настрана, как беше качеството преди поливането, че тази марка има и отлични и не чак толкова добри пъзели?
Виж целия пост
# 455
Какъв е пъзела с лисица? Simple Smile
Виж целия пост
# 456
Какъв е пъзела с лисица? Simple Smile



https://www.ozone.bg/product/pazel-ravensburger-ot-1000-chasti-lisitsa/
Виж целия пост
# 457
Ох, какви красоти показвате, разкошни са, няма да изреждам, но да знаете.

Скрит текст:
Пожелавам на болните да оздравяват, на кандидатстващите - да ги приемат, на всички нас - да имаме пари като пуснат скоро големите намаления на пъзели 😎, а на себе си - да намеря време за редене, че съм подготвила един и само го гледам.
Виж целия пост
# 458
Мона Лиза качеството беше добро, лъскав, части влизат на тяхното място, хареса ми
Виж целия пост
# 459
Тони, поне засега мисля да задържа лисичката. Нямам слабост към лисици, вълци и пр., но нещо има в тази лисанка и реших, че ще е моя.
Виж целия пост
# 460
Добре, разбираме се на лични Wink

Аз, да ви кажа, май голям залък съм хапнала с този кафяв Раенсбургер Grinning Ама тъкмо ще има да редя по-дълго време! Много прах имаше в кутията, при всички техни ли е така?
Виж целия пост
# 461
И мен вече 3 години ме чака подобен Ravensburger. Определено съм се надценила, още не мога да се престраша да го отворя Laughing

Виж целия пост
# 462
Отдавна не бях приключвала пъзел за ден
Виж целия пост
# 463
Е, как ги правите тия номера Laughing
Виж целия пост
# 464
Тони, в последния нов Ravensburger, този със злодеите, нямаше никаква прах.
Евето, много ми харесва!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия