🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 7 (17.10 - 24.10) 🐄

  • 52 204
  • 1 188
# 60
Тези тримата са "всенародни любимци".
Joy
Виж целия пост
# 61
Е, то това си беше анкета с предварително ясен край така или иначе.
Виж целия пост
# 62
Опусумите освен че не бяха безпристрастни се оляха да споменават колко е дебел Цоньо, колко е бавен, колко е тромав.....Оляха се и те като КОстадин животнолюба, който хем обича животни, хем ги размятква заклани. И големи моралисти, каузи, загриженост, пък на края всичкия тоя хейт върху човек който най-малко заслужаваше.
Виж целия пост
# 63
Този не е на център.
Виж целия пост
# 64
"Отрязах две мъжки глави. Няма друг като мен."  Този е за освидетелстване.
Виж целия пост
# 65
И Виктор поглежда камерата, докато държи Цвети и бирата.
Виж целия пост
# 66
Страшен криндж ми е любовната афера. 🙄
Виж целия пост
# 67
Любо обаче много разумно го посъветва
Виж целия пост
# 68
Теодора пак ревна 😁😁
Виж целия пост
# 69
Ето пак - куиз та куиз. Нали е най-българското предаване?
Виж целия пост
# 70
Ваня все повече ми се издига в очите.

Оф, какъв е тоя сексистки клуб дето се заформи от мъжете.😂

И Чавдар не се представя особено добре засега на въпросите.
Виж целия пост
# 71
Чавдар ми падна в очите тотално, объркал е времето в което живее.Голямо его в очите му.
Виж целия пост
# 72
Ваня все повече ми се издига в очите.

Оф, какъв е тоя сексистки клуб дето се заформи от мъжете.😂

И Чавдар не се представя особено добре засега на въпросите.

С кое ти се издига Ваня? Тя е отишла на СЪСТЕЗАНИЕ като РАВНОПОСТАВЕН участник с всички останали, жени и мъже.
И в СЪСТЕЗАНИЕ очаква някой да я подкрепя??? Да не са женени за нея, та да я подкрепят?
Виж целия пост
# 73
С цялото си биологично превъзходство, Чавдар пак си е посредствен, глупав и безинтересен човек. Явно и това не може да му помогне.
Виж целия пост
# 74
По друг начин я разбрах. Според мен искаше да каже, че всеки е свободен да гласува както си иска и не е нужно някой да му държи сметка за това. Любо като си гласува със сърцето, да го прави, но Лора например си има нейните причини и това е нейно право.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия