🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 7 (17.10 - 24.10) 🐄

  • 52 204
  • 1 188
# 915
Бих се радвала и двете да си тръгнат.Самочувствието на Живка ми идва в повече.Въпреки всичко трябва да уважаваш противника.
Виж целия пост
# 916
“Твойто трасе беше по-духащо”, изпуснах кой изцепи този бисер, служещ за оправдание на поредната загуба на Краси 😀
Мартина го каза.
Абе тази Красимира защо се клати така постоянно?!
Виж целия пост
# 917
Красимира не може да стои мирно. Винаги се гърчи, чупи...Нерви ли е? Поза ли е?
Виж целия пост
# 918
и двете са много неприятни , ама Ивайло кърти всичките ми класации по неприязън
Виж целия пост
# 919
Бих се радвала и двете да си тръгнат.Самочувствието на Живка ми идва в повече.Въпреки всичко трябва да уважаваш противника.

Уважението е двупосочна улица...
Виж целия пост
# 920
Нерви са.
Разцепиха се от реклами тази вечер...
Виж целия пост
# 921
Ивайло е гнусен наглец,който саботира!Но всичко се връща.Този ми се струва безкрупплен във всяко едно отношение.Едва ли има много приятели,за семейството разбрахме ,две е съсипал.,а е само на 35.Като му гледам поведението ми става ясно защо
Виж целия пост
# 922
Бих се радвала и двете да си тръгнат.Самочувствието на Живка ми идва в повече.Въпреки всичко трябва да уважаваш противника.

Уважението е двупосочна улица...
Двупосочна ,но и непозната и за двете участнички. Държат се грозно ,но докато Красимира няма капацитет да го осъзнае,Живка го прави нарочно
Виж целия пост
# 923
Нямам търпение на следващия дуел да е Ивайло.
Виж целия пост
# 924
Вчера в Преди обед гледах Мариана Маринова от Фермата 5 и каза, че познава Ивайло и съпругата му. Навън не се държал така.
Виж целия пост
# 925
Вчера в Преди обед гледах Мариана Маринова от Фермата 5 и каза, че познава Ивайло и съпругата му. Навън не се държал така.
Да,бе!Този е готов да мине през всичко за да постигне своята цел.Нагъл и арогантен!
Виж целия пост
# 926
Брей това безцветно Лорче каква поддръжничка, надвика и Теодора!
Виж целия пост
# 927
Бе те хубаво ѝ помагат, но вече 8 минути, а тя още първи път не е минала с менците. А и няма шанс с три пъти да пренесе 45 кг. Отделно, че е много по-несигурна от Живка.
Виж целия пост
# 928
Как и хрумна така да изсипва менците??? 🤣🤣🤣🤣 Много е неловка за гледане тази жена.
Виж целия пост
# 929
Много е зле тази Красимира,  та тя няма грам сила, само докато я гледах как си поставя кобилица и аз се измъчих.
Ще си ходи, то е ясно, това е последната битка и без това ми е безлична, с нея и без нея, все тази.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия