Всичко за всички марки гел лакове -38 тема

  • 43 434
  • 794
# 435
Този Rs08 е уникално красив цвят. Много хубав маникюр.

Naditoo, пускай диспут, не ги бави, ще ти върнат парите.

Аз изобщо спрях поръчките от Али, с това ДДС и бавни доставки не виждам смисъл.
Лакове, които купувах по 2.2 $ сега са почти 4 $.
Виж целия пост
# 436
Есмералда, от кои полски марки си доволна семилак и хибрид? Ако са те поръчвала ли си от официалният им сайт, някъде по-назад в темата май се коментираше нещо в тази посока.

Ще се радвам, ако някой има впечатления от изграждащите гелове на neonail да сподели. Търся си акригел, който да е на прилична цена и лесен за употреба.
Виж целия пост
# 437
Доволна съм от Claresa, Hi hybrid, Silcare, Icone. Semilac не съм използвала. На Нео нейл имам 1 лак котешко око, страхотен е.
Полигелът на Клареса също е добър, но препоръчвам да се ползва с горни форми, защото е доста мек.
Виж целия пост
# 438
Venislava Todoriva  и аз бях със същия до днеска
Виж целия пост
# 439
Venislava Todoriva  и аз бях със същия до днеска

Много красив Heart Eyes
Виж целия пост
# 440
Изчетох всички 30 страници,не знам защо ви бях изпуснала.
Не знаех,че в Синсей има и лакове. 😃
Днес си направих коледен маникюр:

Някакви шапчици трябва да са. 😂 Не ме бива със снимките.
Прекрасни маникюри видях. 😍
Виж целия пост
# 441
Приличат си на шапчици, много идейно 😀
Виж целия пост
# 442
Амиии...не много,но това е с моите две леви ръце. 😂
Иначе ето това е идеята:
Скрит текст:
На моите къси ноктета нямаше шанс. 🤷🏻♀
Виж целия пост
# 443
Ениуан, супер ти е! Heart Eyes Просто на другата снимка качеството е по- добро.
И аз си снимам маникюра набързо, напоследък само с телефона, не винаги добро осветление.... Ако снимам с фотоапарата, трябва да ги компресирам после и т.н....Извинявам се за което, но често времето не ми достига. Публикувам ги заради идеята, информативно.... дори и да не са сполучливи понякога. Hug
Виж целия пост
# 444
Момичета, какво е мнението ви за лаковете на микскоко? Харесва ми, че имат малки и големи размери, а цената им е ниска.
Виж целия пост
# 445
То само това им е предимството на Микскоко, ниската цена. На същото ниво като другите китайски лакове от Али са.
Виж целия пост
# 446


База Фокс, Топ Коди, Цвят Неесс, печат, стикер
Виж целия пост
# 447
Какво използате за основа под цветен гел за играждане?
Виж целия пост
# 448
Обикновена прозрачна база
Виж целия пост
# 449
Ето го и моя зимен маникюр. Мислех да правя червен блестящ, но се отказах и заложих на синьо.
За първи път рисувам снежинки.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия