Магазини Pepco 7

  • 67 290
  • 738
# 330
Киса, този комплект го нямаше даже откъм аксесоари за баня е много вяло.
Почти нищо.
Съжалявам Confused
Виж целия пост
# 331
Здравейте, в някой от софийските магазини да сте виждали останали играчки бакугани?
Виж целия пост
# 332
Как изглежда това чудо? Ако успея да мина през България мол днес ще проверя.
Виж целия пост
# 333
Кръгли топчета,които се трансфорчмират.
Виж целия пост
# 334
Киса, този комплект го нямаше даже откъм аксесоари за баня е много вяло.
Почти нищо.
Съжалявам Confused
В Приморски имаше комлекти, но не ми харесаха визуално. Отделно имаше различни диспенсъри, чашки за четки и сапунерки.
Нищо, не ми е чак толкоз важно.
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 335
Ходих днес до мола, и харесах един космонавт - 25 лв, ватиран - не знам кога ги е имало, но ме изненадаха приятно
Виж целия пост
# 336
Здравейте, някоя скоро ходила до Пепко-ботевградако шосе има ли дрешки за бебе момче, искат ли сертификат  ?
Виж целия пост
# 337
Във всяко Пепко искат сертификат, не разчитайте на това да не го проверят.
Виж целия пост
# 338
На мен даже ми го скандираха я някои магазини
Виж целия пост
# 339
Кутии за хляб продават ли в момента?
В стари брошури видях че е имало, ама 20 лв са били, множко ми се вижда като за Пепко Joy
Виж целия пост
# 340
Да попитам и аз из Варненските магазини да сте мяркали жирафа от каталога?
Виж целия пост
# 341
И моя го сканират.
Виж целия пост
# 342
Продават ли такива гъби в магазина?!? Thinking

Виж целия пост
# 343
Да.Има някаква марка гъби,кърпи и др.Нова е ,около касата стоят .
Виж целия пост
# 344
Тия гъби ги има навсякъде
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия