ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 43

  • 49 118
  • 737
# 15
Нова снимка с Халит Blush

Виж целия пост
# 16
Добро утро от Берг!

Берг:

Каква спокойна сутрин!


Чува се как Хан крещи, а Халит пее. JoyJoy


https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video136478071_456242485% … l_wall_-158123700


Днес Берг е решила да призове Лейла с песен.
Текстът на песента сякаш за нея  е писан Grinning



Месеци наред не идваш
Първо каза още три дни, после още пет
Седмици наред не идваш
Разбирам, през деня явно имаш работа,
но и през нощта ли не можа да дойдеш?
Grinning



Виж целия пост
# 17
Привет

Весело, приятно и уютно е в дома на сем. Ергенч Blush

Поръчала съм си бебчето за тази седмица, защото другата започва световното първенство, ще ми се съберат много емоции на куп и ще ми гръмнат бушоните Joy


Виж целия пост
# 18
Привет !

Любов във всеки поглед! Blue Heart



Виж целия пост
# 19
И маникюрът е готов.

Берг си запълва времето. Grinning



Виж целия пост
# 20
Берг се разкрасява за срещата с Лейла Kissing Heart

Халит и Али  сигурно също се вълнуват много, само Хан не знае какво се случва, но ще бъде много интересна първата им среща Blush

Виж целия пост
# 21
Добра Петък вечер, момичета! Flowers Tulip




Да е топла, щастлива и споделена... Revolving Hearts

Виж целия пост
# 22
Добро утро  



Виж целия пост
# 23
Добро утро!



Сега се усмихнете, кажете нещо мило на близките си и си помислете
колко хубави неща могат да ви се случат днес...
Измайсторете си един прекрасен ден...
Revolving Hearts Flowers Cherry Blossom

             
Виж целия пост
# 24
...Хайде...кога ще идва Лейля? Другата седмица е 25-ти и дано пак да е познала приятелката на Берг.
Relieved чакаме...
Виж целия пост
# 25

Виж целия пост
# 26
Усмихнат Събота следобед с много слънце и късмет.... Flowers Four Leaf Clover Simple Smile



               

                            https://www.instagram.com/p/CVXlscFh1Ri/
Виж целия пост
# 27
Виж целия пост
# 28
Ади бакалъм,Скорпионче,идвай!
Здравейте, момичета! Благодаря ви за всичко споделено!

Варна, благодаря ти мила за всичко,което правиш за темата! Здраве на ръцете ти,благословена бъди!

Ех,че трепетни ,щастливи моменти, подготовката,подреждането,чантата,очакването..Нека мине всичко леко и по вода!
Ами идвай,Лейляджъм като поточе,
Воден знак,Скорпион.
Много съм щастлива,аз съм Скорпион,срещнах и прегърнах Халит и Бергюзар,видях Али през вълшебния ноември
И сега третата им рожба ще бъде орисана от този зодиакален знак!:heart:

Ако съдя по себе си третото ми раждане беше най-най- леко,бързо и безболезнено!
Желая същото и на Бергюш!


Поклон пред паметта на нашата Краси,нека светлата и Геджеманска душа почива в мир!
Виж целия пост
# 29
Добро утро!

Хубава неделя на всички! Heart

Търпение. Hands PrayHands Pray



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия