Хитринки за всякакъв случай - 29

  • 51 313
  • 741
# 105
Е... Обезмаслител, веро, вениш... Това е лека мазнина, ще се изчисти лесно.
Виж целия пост
# 106
Някъде съм чела, че първо се слага сол, после с обезмаслител...
Виж целия пост
# 107
Тънък слой паста за зъби отгоре и да изсъхне. Изпирането е както обикновено след 15 мин.
Виж целия пост
# 108
Сол сложих, тази хитринки я знам отдавна. Не помогна обаче.
Виж целия пост
# 109
Тест гел. Мажеш, престоява и переш в пералнята. Няма да има и следа от мазното.
Виж целия пост
# 110
И ще избелеят дънките от Теста. Вземи си Спот на Перилис.
Виж целия пост
# 111
Точно това ме притеснява, да не избелее платът.
Виж целия пост
# 112
Досега нищо не ми е избелявало от Тест гел.
Виж целия пост
# 113
До сега с маглио и сапуна на dm само от мноооогп холеми винени петна и куркума не  са ме отървавали. За мазно не бих търсила друго Simple Smile
Виж целия пост
# 114
На детето Тест обезцвети чисто нова блузка в патешко жълто, на която третирах петна от дюнер. Повече не повторих, а останалите две от комплекта не мръднаха и си ги износи до край. Тази остана за игра.
Виж целия пост
# 115
Пастата за зъби не избелва категорично. Прала съм и черно и цветно и бяло 😍
Виж целия пост
# 116
За каквото и да е мазно петно ползвам талк. Посипвам, леко натърквам и стои няколко часа, обикновено цяла нощ. Изтупвам и пера. Досега не съм имала случай да остане петно.
Виж целия пост
# 117
Какъв талк купувате и откъде? Аз съм срещала рядко при козметични продукти, но май все е ароматизиран...
Виж целия пост
# 118
Талк купувам от аптека.
Виж целия пост
# 119
Здравейте, моля за препоръка за ефикасно средство против мравки. С бебе и котка сме, затова първоначално взехме 1 спрей от вет.аптека, но ефект няма. А мравки намирам дори и в банята и гардероба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия