Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 106)

  • 35 422
  • 740
# 225
Преди да си легна реших да погледна за последно в Туитър ииии... Не момичета, ще се гътна. Това момиче минава за красива манекенка.      

Виж целия пост
# 226
здравейте 🤗
момичета с каква цел Ханде е в NY?
и за колко време?
Уж ви следя, но тази новина съм я опуснала.
 Бих я пресрещнала някъде на някое авеню, ама май я изпуснах !
Виж целия пост
# 227
Прекрасна Ханде.








Да не са били на някакво събитие?


Приятелска среща


Чаровна усмивка. Все красавици.
Виж целия пост
# 228
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един ползотворен ден, изпълнен с много положителни емоции и добро настроение Simple Smile

Ново от Ханде Wink
Виж целия пост
# 229
Ханде и Керем са номинирани за наградите Ayaklı Gazete в три категории: Gift Heart
— Най-добра актриса в Ром-ком
— Най-добър актьор в Ром-ком
— Най-добра двойка в Ром-ком
- и сериал

Линк за гласуване:
https://www.tvyildizlariayakligazete.com.tr/9-ayakli-gazete-tv-y … lari-odul-toreni/


Нещо не мога да вляза в линка и да гласувам  незнам защо? Не ми се отварят категориите. Маже ли да ми кажете къде бъркам? Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 230
Добро утро!
Лек и успешен ден

Виж целия пост
# 231
Привет и от мен Coffee

azisiq, сайтът си работи. Трябва да гласуваш във всички категории не само за нашите.
След като си избереш някой от посочените, натискаш червеният бутон долу в дясно и ти се отваря нова секция. И така до края Simple Smile. Някъде към средата на нашите 4-ри категории.
Виж целия пост
# 232
Привет и от мен Coffee

azisiq, сайтът си работи. Трябва да гласуваш във всички категории не само за нашите.
След като си избереш някой от посочените, натискаш червеният бутон долу в дясно и ти се отваря нова секция. И така до края Simple Smile. Някъде към средата на нашите 4-ри категории.
Благодаря ще пробвам.

Ханде се разхожда в парка.




Виж целия пост
# 233
здравейте 🤗
момичета с каква цел Ханде е в NY?
и за колко време?
Уж ви следя, но тази новина съм я опуснала.
 Бих я пресрещнала някъде на някое авеню, ама май я изпуснах !

Nocturn излиза на международният пазар и Ханде като лице на марката е поканена. Simple Smile Предполагам престоят ще е около седмица.



Satisfied

Виж целия пост
# 234
Здравейте весел слънчев ден момичета
Керем се е подписал на Дуйгу

А Ханде е изтрила това стори

А това е Мави
Виж целия пост
# 235
Здравейте! Purple HeartPurple HeartPurple Heart

След дълго отсъствие се завърнах във форума и бързам да посетя темата на любимия Керем. Heart Exl Последният му сериал не съм го гледала, но и това ще стане. Надявам се да го пуснат в Бг.

Има много нови хора тук, приветствам всички, които ни събира любовта към Керем.Flowers Hibiscus

Диди, Heart Exl благодаря, че се грижиш за уютното ни местенце. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 236
🌸 Добре си си дошла у дома, Снежи! 🌸Знам, че предните теми за Керем са с много голямо твое участие, надниквах в тях след като открих темата в мамата за Керем! Тук винаги е интересно и кога по-бълбукащо, кога по-спокойно все се научава нещо ново и свежо! Аз напоследък рядко влизам, но винаги ми е приятно!
Виж целия пост
# 237
Ели-мама, благодаря за посрещането. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 238
Боже кого виждат очите ми? Хошгелдин Снеже баш ми е драго....отново че си тук.

Виж целия пост
# 239
Охо, Диди, Heart Exl тук съм вече! Хош булдук. Purple Heart

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия