Black Friday/Черен петък – 2021 г.

  • 239 472
  • 3 777
# 3 690
Благодаря, че писахте и аз имам код! Супер доволна съм от Лили, ще поръчам продуктите, които ми трябват, а бях забравила.

Виж целия пост
# 3 691
Аз бях от малкото потребители тук, които на 4-тия ден си получих цялата поръчка от Лили без липси. Няй-вероятно се дължи на факта, че като пълна кукувица поръчах в 02:30ч.  Това не ми попречи да остана супер разочарована от прочетеното тук - вече цял месец драми. Честно казано не бих поръчала втори път от тях. Дори да е с наложен платеж, ако поръчам повече неща и има липси, а не са отразени в сумата, после ще трябва да се разправям седмици сигурно - мерси!
Постоянно някъде има намаления, промоции, кодове. Чак толкова да се занимавам с този бъгав сайт, няма нужда.
И искрено се надявам всичко това да е от некадърност, а не опит за измама от тяхна страна.
Виж целия пост
# 3 692
Преди много не си искахте кода за -50%, а вече всички ще си го ползват. Язък за многото мрънкане в предходните страници! Grinning
Виж целия пост
# 3 693
Преди много не си искахте кода за -50%, а вече всички ще си го ползват. Язък за многото мрънкане в предходните страници! Grinning

Не всички, четете я тази тема.
Голям зор имате няколко човека да предизвиквате конфликти и дрязги, направо ви се чудя.
Виж целия пост
# 3 694
EmmaT, зор!? Смешно е когато някой не е на мнението на повечето от вас да се нарича "трол" или да бъде обвиняван, че "предизвиквате конфликти и дрязги". И не ми отговаряйте, няма да ви прочета! Simple Smile
Виж целия пост
# 3 695
EmmaT, зор!? Смешно е когато някой не е на мнението на повечето от вас да се нарича "трол" или да бъде обвиняван, че "предизвиквате конфликти и дрязги". И не ми отговаряйте, няма да ви прочета! Simple Smile

Има си начин да изразиш мнение и без да провокираш потребителите, които не са ти на акъла - в случая не са доволни от Лилли.

Подчертаното е точно тролене:

Преди много не си искахте кода за -50%, а вече всички ще си го ползват. Язък за многото мрънкане в предходните страници! Grinning
Виж целия пост
# 3 696
Аз също бих се зарадвала на код от Лили, ако на някого му е излишен.
Останах доволна от Лили, така че бих пазарувала пак от там.
Виж целия пост
# 3 697
Ако някой няма да си ползва кода за 50% от Лили, нареждам се и аз като желаещ. Стига да не е обвързан с мейл или профил по някакъв начин.
Виж целия пост
# 3 698
Simple Smile Дами, имат на много , да кажем - хиляди, абонати да разпращат кодове, може вашите да ги получите до края на деня.
Важното е , че са започнали да поправят положението. Действат хората, измиват срама. Аз няма да ги плюя, все пак моят втори кашон се намери и го получих заедно с първия, е, преди това трябваше да ги щурмувам отвсякъде, че да ме забележат...,та, никой от пишещите в темата "не се похвали " Simple Smile със случай като моя, демек - моят е "уникален" един вид Grinning
Имам код, сега, не знам той уникален ли е или мотамо повтаря вашите, някакви букви и цифри в редичка е.
Виж целия пост
# 3 699
А аз пък бих се зарадвала някой да ми прати дермокозметиката, която е получил и е изчерпал наличността за такива будали като мен, които са си направили поръчките още в 1 през нощта.
Виж целия пост
# 3 700
Получих код и ще пазарувам на спокойствие.
Виж целия пост
# 3 701
Лайка, пиши , ако по твоя случай има благоприятно развитие, т.е.ако са уважили жалбата ти или са ти пратили обяснение от Лили плюс някаква възможност за компенсиране за неполучената козметика.
И аз твърдя, че редът на пускане на поръчките трябваше да се зачете.  И сега има потребители хем с получени две или три поръки И с код, същевременно има такива БЕЗ получена поръчка, също и такива , които предплатиха, не получиха и може още да чакат парите си...случаи много, кашотина и несправедливост, няма как да няма и огорчение. Що се отнася до справедливостта - с вас съм.
А относно наличности м.януари-март - не съм оптимист , че като се юрнат почти десет хиляди клиенти да поръчват, то пак ще стане една ...
Виж целия пост
# 3 702
Преди много не си искахте кода за -50%, а вече всички ще си го ползват. Язък за многото мрънкане в предходните страници! Grinning
Голям мазохизъм Ви гони, щом толкова Ви пречи мрънкането и не сте се отписала от темата.
Виж целия пост
# 3 703
Ако някой не си иска кода от Лили, бих го ползвала Sweat Smile
Въпреки липсата на неща от поръчките ми, останах доволна. За в бъдеще пак ще пазарувам от там, ако нещо е изгодно. Разбира се, не ми стана приятно, че някои неща не бяха пратени, имах късмет че не бяха толкова важни.
С тези кодове, смятам че е добър жест от тяхна страна, а и с дълъг срок.
Виж целия пост
# 3 704
Лили и с кодовете го карат по метода с кристалната топка. И аз съм ощетена и ми няма половината поръчка, предплатена, поръчана рано сутринта, пък нямам код. Не че ще го ползвам, но все пак Grinning Можеше някоя от вас да зарадвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия