За тези, които четат любовни романи № 40

  • 62 011
  • 751
# 120
Лина, в чат страницата на Рина К всички говорят, че 4-тата книга ще е за тях. Аз авторката да го е написала не видях, но понеже книгите са за двамата съдружници и двамата адвокати /акционери, водещи адвокати? не си спомням как бяха описали Нокс и Даниел/, а за трима се знае кои са книгите, остава 4-та да е за тях. Ако обаче направи като Шен в Boston Belles, докато всички очакваме книгата  за Килиан  и Бел, хоп - Килиан и Персефона.

Гледам, че на Дяволът носи черно съм дала 5 звезди, а на Dirty Headlines 4, пък тя май повече ми хареса.
Виж целия пост
# 121
Според мен ще е 3-тата. Тя е със заглавие Empire of Hate - пък не се долюбват хич Simple Smile
А за книгата за Нокс-мислих че ще се заиграят с Джейн, пък то някаква Анастасия ( по български)?!?
Виж целия пост
# 122
Според мен ще е 3-тата. Тя е със заглавие Empire of Hate - пък не се долюбват хич Simple Smile
А за книгата за Нокс-мислих че ще се заиграят с Джейн, пък то някаква Анастасия ( по български)?!?
Тя Джейн е Анастасия. От мафиотска поредица, която обаче не съм чела.
Виж целия пост
# 123
Брейй,те навързани като свински черва Joy
Виж целия пост
# 124
Прочетох 4 книги от тази поредица тези дни. Не са нещо кой знае какво, първата си е леко четиво за навлизане в света на мафията, няма много дарк елементи. Но на 3-та книга голям рев падна, не беше лоша. Единствено не ми хареса пресиления секс, сякаш редакторите са казали на авторката "слагай на всяка страница секс сцени", съжалявам, но не вярвам, че обикновените хора правят секс по 5 пъти на ден.
https://www.goodreads.com/series/172678-boston-underworld
Виж целия пост
# 125
Прочетох 4 книги от тази поредица тези дни. Не са нещо кой знае какво, първата си е леко четиво за навлизане в света на мафията, няма много дарк елементи. Но на 3-та книга голям рев падна, не беше лоша. Единствено не ми хареса пресиления секс, сякаш редакторите са казали на авторката "слагай на всяка страница секс сцени", съжалявам, но не вярвам, че обикновените хора правят секс по 5 пъти на ден.
https://www.goodreads.com/series/172678-boston-underworld
Поредицата има ли я преведена?
Виж целия пост
# 126
Queen V, не, няма преведени.
В момента чета Чайната на ъгъла. Добър рейтинг има има в ГР, обаче нито ми е романтична /вече минах средата/, нито ми е съвсем чиклит. История за втори шанс, за любовта към книгите - тук малко прекалено ми идва, 70 год комарджия, пенсиониран хирург индиец, проблемно хлапе четат и обсъждат  Дж.Остин и В.Бронте заедно с още 3 дами. И уж е написана с чувство за хумор, пък съдбите на героите все едни тежки ... починала дъщеря, починала съпруга, починала от левкимия в младостта си сестра, единият герой израсъл по приемни семейства ...... а, бе мъка. Да видим какво ще излезе до края. Иначе харесвам стила на писане, но до момента не ми е никак романтична и е в пълен дисонанс със сладникавата корица.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 127
Здравейте! Някой знае ли дали книга 5 и 6 от поредицата "Тенекиени номади" на Девни Пери я има някъде преведена на руски език ?
Виж целия пост
# 128
Здравейте! Някой знае ли дали книга 5 и 6 от поредицата "Тенекиени номади" на Девни Пери я има някъде преведена на руски език ?
попитайте в темата за ел.книги
Виж целия пост
# 129
Последно приключих Destructive King на Rachel Van Dyken и честно казано изобщо не ми хареса. Нито като история, нито стил на писане, може би и това че не съм чела предишните от поредицата си оказа влияние. (Може да бъде прочетена и като самостоятелна история, но има твърде много вметки и герои.)

Дадох още един шанс на Шен като автор и останах изненадана. The Devil Wears Black много ми хареса.

Хареса ми, че са инкорпорирали това с писмата от майката и изобщо цялостното значение на цветята и метафорите с тях. 🌸
Виж целия пост
# 130
Аз изпреварих Сиела и приключих Off campus на Ел Кенеди на английски. Даже и спин офа Briar U опатках. Хубава колежанска поредица.
Сега пак ще търся нещо за четене.
Виж целия пост
# 131
В момента чета тази: https://www.goodreads.com/book/show/50365912-not-my-romeo
Засега ми харесва.
На Шен Devil wears black също ми хареса
Off campus и Briar U също ми харесаха.
На Тижан също и дадох втори и трети шанс.Ми.......не
Виж целия пост
# 132


Цитат
Горди сме да ви представим първата книга, с която бележим началото на издателство "Горгона".
Пригответе се за една история, която ще ви разтърси из основи и дълго ще остане в мислите ви! Емоциите ще ви връхлитат като вихрушка и няма да ви оставят до самия край! "Мъглите на Серенгети" събира в себе си чистата магия на Африка и суровата реалност на модерния свят! Това е история за две сърца, свързани от един трагичен следобед, които заедно се учат да живеят отново!

🌎 Очакваме ви за предварителни поръчки на www.gorgonabooks.com
📬 С безплатна доставка до офис на Спиди.
Виж целия пост
# 133


Цитат
Горди сме да ви представим първата книга, с която бележим началото на издателство "Горгона".
Пригответе се за една история, която ще ви разтърси из основи и дълго ще остане в мислите ви! Емоциите ще ви връхлитат като вихрушка и няма да ви оставят до самия край! "Мъглите на Серенгети" събира в себе си чистата магия на Африка и суровата реалност на модерния свят! Това е история за две сърца, свързани от един трагичен следобед, които заедно се учат да живеят отново!

🌎 Очакваме ви за предварителни поръчки на www.gorgonabooks.com
📬 С безплатна доставка до офис на Спиди.
Благодаря. Направих поръчка.
Виж целия пост
# 134
Много се радвам, че книгата най-накрая излезе на български. Наистина се отличава от масовката. Знам, че съм я хвалила много, но... Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия