Безмилостен град / Актьорите преди и след сериала - Тема 8

  • 16 894
  • 751
# 75

#mood

Виж целия пост
# 76
mood

Виж целия пост
# 77
Привет и от мен, момичета! Revolving Hearts Включвам се чак на 4-та страница, много сте бързи. Диди Hug, благодаря за темата!
Днес имам повод да почерпя. Рожденичка съм. Cake Една скромна виртуална почерпка от мен:
Скрит текст:


Ммм, много вкусно!
Мади, честит рожден ден!Пожелавам само хубави моменти в този малко объркан свят!
Виж целия пост
# 78




Ужасяващи са им половинките с Озан едната лелка другата се чекне без проблем.
Виж целия пост
# 79
Забавления на сета, Озан се вмъква неволно в кадър
Виж целия пост
# 80
Забавления на сета, Озан се вмъква неволно в кадър


Йерииим

https://twitter.com/mobina1711/status/1457391356956061699
Виж целия пост
# 81
Пеликанът отговаря на въпроси. Има и за Озан. Ако някое добро другарче може да преведе най-общо какво казва.
https://m.youtube.com/watch?v=tbSBJnGXBEQ&feature=youtu.be
Аз мога да кажа, че някой трябва да я научи да монтира.
Виж целия пост
# 82
Има 24 въпроса от сорта как се запозна с Озан?

Нямаме кой знае каква история за запознанство с Озан тоест не е нещо интересно защото когато ние се запознахме навсякъде беше затворено.
Запознанството ни започна от това,че Озан ме е последвал в инстаграм и аз не знаех,че ме е последвал
Тоест не бях и видяла,но после мой друг приятел който познава Озан ми звънна и каза ,че Озан ме е последвал
и ми каза Озан Долунай те е последвал как така?
И аз влезнах и видях всъщност не го познавах много / говори в актьорски план/
После влезнах и видях,че ме следва,но така и не разбрах защо.Разгледах профила му и си казах той е сладко момче и красиво и му отвърнах на последването.
После 3-4 месеца той не ми писа въобще след толкова време аз се намесих и сетих,че защо си ме последвал щом няма да ми пишеш? После аз му писах. После започнахме да си приказваме и на края на същата седмица и се срещнахме.Ще ви го разкажем това заедно със сигурност по обширно.

Пелинай споделя,че не е ревнива много вярвам на себе си.
Месеци наред се мъчат да си намерят жилище и да се преместят,но не могат

Колко сериала гледа в които участва Озан?
Кой е любимия ти?
Само Линията която ни разделя и съм гледала последната серия на Жестокия Истанбул не съм гледала друго.

Пелинай не се разбира с зодия лъв.
Сама ли живееш?
Живеех сама да,но в момента живеем заедно с Озан.След като напуснах домът на майка си излезнах на квартира с моя приятелка живях една година с нея а после ни изгониха от онази къща.
Накратко живеели семейства уж затова са ги изгонили две години след това е живяла сама в Нишанташъ била е влюбена в онази къща защото всичко сама си е купила.Последните 4-5 месеца живеем заедно с Озан.Да мисля,че станаха 4-5 месеца и аз не знам много съм объркана относно времето.
Виж целия пост
# 83
Диди, съкровище си ❤
Вече съм споменавала, че не е особено умна. Затвърждава го с всяко видео. Поне да се научи да монтира, не е трудно.
Днес Буура беше участвал в блиц за филма. Преди дни беше Хазал, очакваме и Озан с приближаването на датата.
Виж целия пост
# 84
Диди, съкровище си ❤
Вече съм споменавала, че не е особено умна. Затвърждава го с всяко видео. Поне да се научи да монтира, не е трудно.
Днес Буура беше участвал в блиц за филма. Преди дни беше Хазал, очакваме и Озан с приближаването на датата.

https://www.instagram.com/p/CV-58Paogko/

Буура

----
https://www.instagram.com/p/CV56qJgINYx/

Озан

--------------

Назан е жена от около петдесет години, която никога в живота си не е оставала на едно място, спечелила е прехраната си по неморални начини, родила е против волята си, но не умеела да стане майка



Кадри на Симай от Азиз








И това да оправим вкуса от толкова пoшлост и фалшивост

Виж целия пост
# 85
Привет, момичета! Heart Exl

Благодаря ви за всичко споделено. Flowers Hibiscus



Не остана - още 4 дни, ако смятаме и днешният.

Приятна вечер!
Виж целия пост
# 86
Бахар пуска снимка за Duran


Буура ни казва, че остават още 3 дни
https://www.instagram.com/tv/CWBabSroQYg/?utm_medium=copy_link

Сутринта Хазал беше писала, че до четвъртък ще припадне от напрежение Simple Smile и ние така Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Диди, съкровище си ❤
Вече съм споменавала, че не е особено умна. Затвърждава го с всяко видео. Поне да се научи да монтира, не е трудно.
Днес Буура беше участвал в блиц за филма. Преди дни беше Хазал, очакваме и Озан с приближаването на датата.

https://www.instagram.com/p/CV-58Paogko/

Буура

----
https://www.instagram.com/p/CV56qJgINYx/

Озан

--------------

Назан е жена от около петдесет години, която никога в живота си не е оставала на едно място, спечелила е прехраната си по неморални начини, родила е против волята си, но не умеела да стане майка



Кадри на Симай от Азиз








И това да оправим вкуса от толкова пoшлост и фалшивост


Дидке, благодаря за кадрите, току що изгледах първа серия.Една чудесна и много естествена Симка, другите яко преиграват, сигурно от голям мерак Smiley Като цяло - доста мудно развитие на действието.
 Обясненията на г-ца Пелин за запознанството им звучат доста наивно.Ако не ме лъже паметта, Озан с подобна теза влетя в 14 еп. на "Мениджърите".
Виж целия пост
# 88
Не онази се беше възползвала уж от Озан
ПП:Не ,че тук не ми намирисва на старо ръждиво ама нейсе

Виж целия пост
# 89
Здравейте, момичета ( момчета )
Нося ви една свежа Симай и в тази тема ! Тук е просто прекрасна

Диди, благодаря за новата тема, макар че съм изтървала. Но вече я следвам и ще драскам от време на време. А когато почне сериалът с Озан, мисля да му хвърля едно очо и ако ми хареса да го следя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия