Щом не задръстваш тоалетната, значи не трябва да ядеш и затуй докато вечеряш ще ти пускаме реклами за уринарния и чревния тракт. На да видиш ти.
Друго, което по сръбските, хърватските и босненските тв е много забавно: "Ваша мачка воли Вискас" (Whiskas) и е на фона на същата музика. По турските телевизии рекламните блокове са по 20 минути и там огромно място заемат собствените продукти, защото тази страна произвежда от вафли, през дрехи, до автомобили.. И повечето реклами са изпяти, като мини песнички, по 30 сек. Тази изпятата "оооо Беко", за климатици и телевизори Беко са я давали и тук, със същата мелодия". Германски телевизии не гледам, но когато съм минавал през RTL, VOX и от сорта... рекламите за прахове за пране примерно, са същите като тук. Ако сте попадали на AXN White или AXN Black, рекламите са на румънски. Същите са като тези тук. Що се отнася до италианските и испанските... тук вече по кабелните оператори пуснаха техни канали, които са интернационални, без реклами. Тоест Mediaset Italia (което е комбинация от Italia 1, Rete 4, Canale 5, но за Европа, без реклами), Antena 3 Internacional, TVE Internacional. Когато има предаване на живо, в Италия и Испания съответно си дават в ефир - реклами, а тук пълнят с анонси...и чакат "включване".
Веднага, без отлагане, че часовника цъка. Ами, гадно е. Препоръчани теми