С първи шарени листа, сбъдна се и моята мечта ! ~бебеправене 397~

  • 37 354
  • 797
# 240
Привет момичета

Набързо ще разкажа какво се се случи с нас последните месеци, предполагам не сте забелязали че не споделях много как се движим, и силно се надявах след седмица да ви изненадам, но уви съдбата беше решила нов номер да изиграе

Скрит текст:
Юли правихме инсе което беше неуспешно. Август когато се срещнахме с док, се разбрахме да направим пробно ин витро на ЕЦ, и двете бяхме съгласни че е пробно, чисто да видим какво се случва с яйцеклетките, могат ли да се оплождат. Та на 03,09 ми беше пункцията, оплоди се перфектна яйцеклетка и на 05,09 ми беше трансфера. Док реши че ще подсилим с всичко, та си бях на всевъзможна терапия, циклогест, дуфастон, фракси, АП, медрол. На 15,09 имах положителен кръвен, който след 48 часа перфектно се удвои. Ендото включи и лтироксин че ТСХ започна да скача. И така, в 6та седмица видяхме плоден сак и сърчице, в 8ма също, продължих с терапията. Правих и допълнителни изследвания за тромбофилиите, слава богу нямам никакви вродени, но въпреки това продължихме с НМХ и АП ( имам истории с мисед и БХ, и предната успешна бременност бях на НМХ). Правих и ОГТТ тест уикенда, излезнаха що годе добре, аз съм с ИР и си пия Глюкофаж ХР, тсх се беше нормализирало. За съжаление в понеделник на рутинен преглед разбрах че плода е спрял развитие. Да кажа че съм съсипана, е меко казано... Понеделник ще последва кюретаж. Та пътя от тук нататък за второ дете е неясен. Психически, не съм готова даже и да помисля и съм решила че след месец почвам посещения при психолог. Единствено не сме правили кариотип, ще пуснем. Освен да кажа че така е трябвало да бъде или че е  грешка станало при деленето, нямам друго обяснение а и не мисля много да ровя на този етап, имам нужда просто да потъжа за тази бременност и да се радвам на детето и мъжа които имам вкъщи.


Виж целия пост
# 241
Маце, много много съжалявам! Sad Не знам какво да кажа дори… Знам, че дори думи като “бъди силна” не са достатъчни и не помагат… Единствено може би, покрай тъгата, опитай да си мислиш, че е по-малкото зло това, че по-рано се е случило вместо по-късно.. колкото и гадно да звучи Sad

Надявам се да намериш сили да се радваш съвсем скоро, аз знам, че те чакат само хубави неща! Изстрадай си го - загубата според мен трябва да бъде изстрадана вместо да потискаш всичко в себе си… Силно гуш от мен! ❤
Виж целия пост
# 242
Маце, много съжалявам за развоя на нещата. Мисля, че каквото и друго да напиша, сега не е подходящото време за това.

Fillme, честити чертички. Лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 243
Маце, много съжалявам.
Мога да посъветвам да изследвате ембриончето, може би това е случайна генетична грешка.

О и Филме Flowers Hibiscus суперб Simple Smile
Виж целия пост
# 244
Маце ужасно е да приключат нещата по този начин, особено когато вече се чуло и сърчице.Познавам това чувство за съжаление и имам идея какво ти е.Разбира се всеки изживява болката по различен начин.
Желая ти бързо да преминеш през това премеждие и сама да усетиш правилния път за теб.
Прегръщам те!
Виж целия пост
# 245
Maце, с теб вървяхме заедно с инсе-то и се позачудих напоследък защо те няма, а то какво било. Много съжалявам за развитието при теб. Избий си от главата всякакви клишета които знаем, че трябва да мислим, а пък не ни се получава и често се самобичуваме, че си позволяваме да се чувстваме така или инак. Тъгувай, страдай, мрази света, изкарай всичката негативна енергия, за да остане повече място после за положителна, която, сигурна съм, ще успееш да събереш по свой начин.
Подкрепям напълно разговор с психолог, да погледнеш нещата отстрани понякога изисква помощ.
Прегръщам те, късмет, успех кураж и попътен вятър на теб и семейството ти, където и да ви отведе Nature Stars
Виж целия пост
# 246
Здравейте, дами! ❤️
Минах преглед след неуспешното ни първо инвитро. За щастие нямам кисти и матката е добре. Подготвихме документите за втори опит и ще ги пуснем още днес, като се надяваме да хванем комисията този месец. След като я получим, ще сменим клиниката. Поне ни се затвърди недоверието в нашия репро. Никаква информация не ни даде, каза само, че 3те трансферирани ембриони били екстра качество. Другите три не знаел как били на 4я ден, защото тогава не се наблюдавали, а на 5я не ставали за замразяване. Нямал представа какви може да са възможните причини....Щели сме да направим следващия път по-силна стимулация за още повече Я и този път таймиране с Овитрел (нищо, че с него рядко се забременявало... 🙄 това ме шастиса), а и сме щели после да се спасяваме, че със сигурност съм щяла да имам хиперстимулация. Ми това ми беше достатъчно категорично да се откажа от него. Преледът беше точно 5 минути и бързаше да попълни документите....Много се надявам на новото място да ни обърнат повече внимание и да можем да се доверим. Чакаме обаждане от Надежда за безплатния преглед. Дано да се обадят и да попаднем в сигурни ръце!🍀🤞🍀
Di@, честити двойни розови гащи 💝💝 пълня си джобовете с розов прашец 😁 Филмче, тихичко честито! ❤️🍀
Калестиа, знаеш ❤️❤️❤️ Да ви е жив и здрав Яворчо! ❤️
Маце, прегръщам те много силно!❤️
Успех на всички! ❤️
Виж целия пост
# 247
Маце, каквото и да кажем, знам, че няма да помогне. Прегръщам те!
Виж целия пост
# 248
Филмче тихичко честито!🍀
Маце Знам какво е,и предполагам как се чувстваш.Аз дори след година,не се чувствам по-различно.Понякога си поплаквам,и донякъде се поуспокоявам.Желая ти цялата сила на света,за да минеш през това!Прегръдки 🤗
Виж целия пост
# 249
Кактусче, успех! Heart Дано пък стане чудото още преди следващата процедура!

Аз днес усещам отново някакви боцкания ниско долу (усещах подобни в периода 30.10-02.11) и сега днес отново. Надявам се не е индикация за проблем, а просто нещо съм настинала или може и да предстои цикъл.. Пък гърдите ми се уголемиха, но не ме болят, както по принцип преди цикъл..
Виж целия пост
# 250
Честито на бременните момичета! Филме така се прави - помня, че съвсем наскоро се "завърна" в темата, хайде сега с мръсна газ към отчетни! Kissing Face

Дейзи знам какво е това да имаш вкъщи тест и да се сдържиш да не го направиш...и на мен трудно ми се получава. Имам един и го гледам и се чудя дали да не го пробвам всеки път като отвроя шкафа, а днес ми е 16ти ден Sweat Smile Подкрепям момичетата, че това с ранното тестване действа зле на психиката, само че от друга страна, чакането и внушаването на симптоми, особено при момичета, с нередовен цикъл като моя, който често закъснява, води до това, че всеки път се надявам, че е станало и не съм убедена, че това е по-полезно за психиката. Понякога правя тест, виждам че е - 2-3 дни преди закъснението и после си чакам една идея по-хладнокръвно.

Маце много съжалявам за развитието при вас. Няма смисъл да ти казвам, каквото и да е, защото ще прозвучи клиширано. Просто знай, че имаш и нашата подкрепа, освен тази на близките ти хора у дома. Дай си време да минеш през това, изживей си го и съм сигурна, че след това ще успееш да вдигнеш глава и да продължиш устремено напред. Прегръщам те силно.

Кактус успех, отново стискаме палчетата Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Филме, честито! Не се фрустрирай от бледостта, прекрасно знаеш, че не е показател въобще.

Маце, говорихме си, ти си силна жена, ще го преработиш по един или друг начин и вярвам, че и второ слънчице ще има у вас в някакъв момент! Heart

Кактус, знаеш, време е за ново място!

Дейзи, хайде, един сутрешен уринен!
Виж целия пост
# 252
Filme, честито!
Маце, съжалявам за развоя на нещата...
Кактусче, дано новото място е вашето и ти дават информация!
Виж целия пост
# 253
Маце, съжалявам… думите са излишни Heart Подкрепям за психолога.

Филме, честито и до финал!
Кактус, успех на новото място!

По въпроса за ОГТТ - Задължително и трикратен инсулин, защото наистина и аз съм срещала доста изследвания, в които докторите не го назначават.
Виж целия пост
# 254
Филме , много се радвам , че скоро се завърна и имаш бърз успех! Дано повлечеш крак🍀
Леко бременеене до финал ❤
Маце, много съжалявам.  И аз се чудех къде изчезна. Имаш  пълната ни подкрепа да преодолееш този труден момент. Вярвам, че скоро ще имаш повод за радост! 💙
Кактусче смело напред 🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия