Изпитани сайтове за парфюми - ноември 2021

  • 118 832
  • 1 327
# 1 305
При мен този код си работи и като съм логната.
Виж целия пост
# 1 306
благодаря, отчетох се
първо прие кода, после исках да сменя плащането на такова с наложен платеж и вече не го приемаше, пуснах като гост с кода
Виж целия пост
# 1 307
Бум, и аз поръчах едно Том Фордче, за тръпката, нямам идея как мирише Grinning

А като е поръчка до адрес може ли да се откаже пратката на Спиди, ако размисля и как става номера?
Виж целия пост
# 1 308
Този път и аз поръчах един Ноар. Да си имам запаска.
Виж целия пост
# 1 309
Моето стана трипаска Joy
Интересно, че с първия не получих касов бон. Дали е случаен пропуск? Получавате ли такъв с всяка поръчка?
И двата които вече имам са с бач код А11. Произведени януари тази година/търсих инфо кога е спрян от производство,  но не намерих/или са на над 10г. Rolling Eyes Но той е стартирал 2015. Някой с различен бач?
Виж целия пост
# 1 310
А като е поръчка до адрес може ли да се откаже пратката на Спиди, ако размисля и как става номера?

В СМС-а за доставката трябва да има линк, през който пратката може да се пренaсочи до друг адрес/офис или да се откаже.
Виж целия пост
# 1 311
А преди цената същата ли беше?
Виж целия пост
# 1 312
Mini Rebel, ако размислите, можете да им пишете предварително на имейл адреса им,  който са посочили в регистрацията на поръчката. Не знам дали ще върнат имейл, но със сигурност няма да го изпратят.
 
Цената беше около 95 лв. мисля с кода за 20%
Виж целия пост
# 1 313
А преди цената същата ли беше?
Около с 20лв по-евтин беше
Виж целия пост
# 1 314
94.52лв беше.
Виж целия пост
# 1 315
Хайде и аз се отчетох Heart Eyes Нищо, че му е по-висока цената и излезе 118,15 лв. Според мен за този парфюм си е супер.
Виж целия пост
# 1 316
batch code е код на партида, не е уникален номер на продукт.
За някои компании бач кода се сменя на година дори.
Виж целия пост
# 1 317
batch code е код на партида, не е уникален номер на продукт.
За някои компании бач кода се сменя на година дори.
Извинявам се, но от това, което казахте не става по-ясно. Поне за мен. Не твърдя, че е унп. Търся логично обяснение /ако има такова изобщо/ как спрян продукт е произведен преди около 10м, ако е спрян кога. Ясно е, че няма как да е превъртян бач-а и да е на над 10г. Относно дали някой е получил продукт с различен бач-чисто любопитство породено от датата на производство в checkfresh.com и checkcosmetic.net calculator Hands Plus1
Виж целия пост
# 1 318
mimoza7710  извинявам се разбрала съм погрешно, че те притеснява еднаквия бач код.
Виж целия пост
# 1 319
Ако е останал ще пусна един Ноар. В Спиди ме чака един серум от Скарлет поръчан на 24.11
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия