КАРТИ ТАРО - ТЕМА 27

  • 41 919
  • 739
# 555
Да. И на мен ми се е случвало.
Виж целия пост
# 556
Много неща са възможни - картите да са показали настоящата ситуация ,но не и нейното развитие . А може и просто тароведът ( то всички,дето имат карти се пишат такива)  да не е разчел картите добре.
Съмнявам се да ги помниш ,щяхме да ги коментираме .
Виж целия пост
# 557
За съжаление беше аудио, изобщо не знам какви карти са теглени Вече се чувствам в кондиция и реших сама да си изтегля три карти за развитие на ситуацията. Изтеглих: осмица жезли, императора, тройка пентакли. Става въпрос за ситуация, която изтормози мен и семейството ми доста( не е любовен въпрос) и от дълго време чакаме някакво...морално удовлетворение. Осмицата жезли и Императорът като че ли ми дадоха надежда за бързо и положително развитие, но тройката пентакли ми е трудно да ги определя.
И друго, чудя се, като ги изтеглих аз, възможно ли е да са проективни карти...
Виж целия пост
# 558
Много бързо във времето и то скоро очаквайте въпросът,по които питате да се разреши или развитието да дойде бързо.Императорът тук потвърждава развитието по въпроса и то в посока благоприятна или положителна за вас.
Тъй като не си казала точно как е формулиран въпросът ти няма и конкретизиране по тези карти във тълкуването.
Виж целия пост
# 559
Въпросът ми беше, ще има ли положително развитие за нас ситуацията. Благодаря.
Виж целия пост
# 560
8 жезли е доста нестабилна карта, свързано ли е с пари? Аз не мисля, че ще има развитие за момента.
Виж целия пост
# 561
пускам комбинации от карти за  работа, понеже се сетих, че скоро имаше подобен въпрос и момичето даде и обратна връзка за 3 меча на трета позиция.
Как ще се чувства на нова работа дамата?
8 меча Справедливост Обесен , от където и да го гледам няма да е ОК
От другото ми тесте : Асо чаши 9 чаши 3 меча
асото ми е излизало за много емоции, може да са и негативни, но с тези 3 меча като завършващи определено ще има разочарование или приключване. 9-та и Обесен от предна ми говорят за изолоция, откъснатост.
Кралица Меч Крал Жезли 10 меча - това е работна среда, 2 те дворцови са шефовете, мъж и жена, а с 10 напрежение, приключване, токсична среда
Цялата тази картина се подчерта, като обърнах тестето и най долу 5 пентакли, Дявол, 2 меча
Картите от всякъде ''крещят'' това не е твоето място.
а тези 3 меча на трета / също 10 меча, като край, завършек на цикъл/ ми се струват за разделяне т.е. започва, но си тръгва от там.
Какви комбинации имате за работа Simple Smile) малко да сменим любовната тема Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Ето една комбинация за работа.Въпросът е : Ще започна ли работа до май месец?
Четворка мечове Звезда Свят
Тук четворка мечове в комбинация със Звездата е благоприятна комбинация. Цялата комбинация ми говори за положителен отговор.И то работа , за която ще съм убедена , че съм на правилното място.
Ако имате мнение кажете!
Виж целия пост
# 563
Аз давам пример с: Ще мога ли да продам успешно имота си. Зададох " успешно", понеже имам неудовлетворяващи ме предложения.
Паднаха се:
1. Двойка чаши. 2. Десет чаши. 3. Светът
Върху светът сложих уточняваща- Асо Пентакли.
Моето тълкувание, ще успея, но след време( заради асото), а двете чаши ми говори, че може би и двете страни ще сме еднакво доволни. Ще се радвам да чуя и друго мнения.
Виж целия пост
# 564
lina, за нова работа ми е много е заспала комбинацията ти
ти си пас, те са пас, нещо в мечтите и въздух под налягане, открила си нещо което искаш да работиш, но не си се засилила много натам
повече ми изглежда като да се огледаш по света и да хванеш друг път, ама да си кажа, че не ги разбирам много картите
пиша ти го, защото често тегля карти по работни въпроси, имам си мечта, но е много непопулярна и скъпа финансово

и друго да питам
имам едно таро от поне 20 години, нося си го с мен по командировки... е все кофти карти тегля от него... съвет?
не е така с другите колоди
Виж целия пост
# 565
Ето една комбинация за работа.Въпросът е : Ще започна ли работа до май месец?
Четворка мечове Звезда Свят
Тук четворка мечове в комбинация със Звездата е благоприятна комбинация. Цялата комбинация ми говори за положителен отговор.И то работа , за която ще съм убедена , че съм на правилното място.
Ако имате мнение кажете!

Аз мисля, че ще получиш предложение в този период. Не мога по тези карти да кажа, дали ще го приемеш.
В четирите меча личи, че не по твое желание търпиш това положение. Звездата я тълкувам и малко все едно си в ступор, не знаеш, какво да предприемеш. А Светът мисля, че може да се появява тук като съвет да дадеш повече публичност, пускай на повече места cv-та, кажи на повече хора, че си търсиш работа, разглеждай повече възможности.
Виж целия пост
# 566
Здравейте, момичета! Попаднах тук докато търся отговори на тревогите и притесненията си. Моля Ви да погледнете в картите си нещо за мен.Казвам се Цонка.
Съкратена съм от началото на месеца. След 14 години стаж.  Трудно е да приема ситуацията. Тъй като съм на 52г. Ще успея ли да си намеря отново сигурна удовлетворяваща ме мработа ?
Виж целия пост
# 567
Ето и от мен пример за 3 меча накрая при въпрос, свързан с работа. Комбинацията беше 6 меча, 8 пентакли, 3 меча, а въпросът Дали Х ще започне работа в конкретна фирма. Не, не го одобриха след интервюто.

Днес изтеглих:
1. Ще започне ли Х работа (от доста време е безработен, да кажем по собствено желание) - 4 пентакли, Колекото на съдбата, 2 чаши
Тук колелото дали може да се завърти и да раздвижи тези 4 пентакли, които ги виждам точно като нежеланието му или невъзможността му да се хване с някаква работа

2. Тези са за мен - Какво ме очаква в професионален план - 10 пентакли, 4 меча, Светът . Тук не знам как да тълкувам.
Виж целия пост
# 568
Тези 3 меча, като завърщваща карта на мен винаги ми е давала отриц. Отговор, явно и при Вас.
2 чаши ми е давала предложение за работа, обаче беше само с пентакли Simple Smile
Комбинация: 2 чаши 8 пент. 6 пент.
Виж целия пост
# 569
lina, за нова работа ми е много е заспала комбинацията ти
ти си пас, те са пас, нещо в мечтите и въздух под налягане, открила си нещо което искаш да работиш, но не си се засилила много натам
повече ми изглежда като да се огледаш по света и да хванеш друг път, ама да си кажа, че не ги разбирам много картите
пиша ти го, защото често тегля карти по работни въпроси, имам си мечта, но е много непопулярна и скъпа финансово

и друго да питам
имам едно таро от поне 20 години, нося си го с мен по командировки... е все кофти карти тегля от него... съвет?
не е така с другите колоди
Да работиш само с една колода Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия