💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 84 825
  • 1 782
# 1 365
Това не е за жени. Жал ми е и за двете.
Виж целия пост
# 1 366
Поредната тъпа реализация на продукцията. Един ще слага тежести на лост...Голям баланс като увисне на една страна.
Това е много недомислено, да
Виж целия пост
# 1 367
Доста трудна битка, трудна и за гледане. Горката Милена - болката е изписана на лицето й и дава даже повече, отколкото може. Дано победи.
Виж целия пост
# 1 368
Егати гадната битка, за пореден път.
А мъжете подпират кубчета.
Милена дано не си прецака гърба.
Браво на Миленчето, достойно се представи.
Виж целия пост
# 1 369
Аз тази игра направо не мога да я гледам. Дано Милена победи, че милата като я гледам и мен ме заболява.
Виж целия пост
# 1 370
Мани как би се справила тук Rolling EyesRolling Eyes
Виж целия пост
# 1 371
Горката Милена...
Виж целия пост
# 1 372
Абе да пуска Миленка, стига се мъчи.. Красима може и без предимство да бие.

Пък Креми кой не е решил, той не я е повел по носа..
Виж целия пост
# 1 373
Ще се повредят тези момичета.
Виж целия пост
# 1 374
Браво и на двете за битката.
Раздадоха се до последно в една много мъжка игра.
Лицата и на двете казваха всичко в края на играта.
Браво МОМИЧЕТА.
Виж целия пост
# 1 375
Ами то е ужасно да те изберат да печелиш на някого предимство, хем играеш за друг и ако се откажеш го предаваш един вид, хем е мега изтощително, докато другите си почиват, а утре ще има друга битка.

Тази игра беше 100 пъти по-гадна от всички елиминации на Манка взети заедно.
Виж целия пост
# 1 376
Браво на Милена! Браво! Очаквах повече от Джуджито... Пак влезе в серията с набутаните гащи. Няма ли кой да ѝ каже, че се излага?
Виж целия пост
# 1 377
Мъчно ми е за Милена, в днешно време рядко се срещат толкова добри хора като нея, които биха ти помогнали без да имат изгода.
За Елизабет ясно - не и пука за Кремена, въпросът е да разкара Красима.
Виж целия пост
# 1 378
И за какво беше цялото мъчение, Милена не можа ли да се светне по рано да пусне...
За едното нищо да си прецака здравето.
Виж целия пост
# 1 379
Хайде, Ралица се размаза пак!

Не си заслужава никакво предимство това изтезание. Не е воля, а ад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия