💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 84 825
  • 1 782
# 165
Помагаааааааааааааач и си излиза нашата!

Димо:някой може да влезе да й помогне!

Паулина: искаме и ние да играем.

Мани все едно не е човек, как не я е срам да я мъкнат така на гръб, то безочие, то наглост....
Гнусно ми е това да те нарекат малкото на Симеон.
Виж целия пост
# 166
Симеон замества Стоян 🤣
Виж целия пост
# 167
Димо: Ще станем свидетели на уникален обрат. Бойците ще изиграят и утрешната елиминационна битка, докато Мани доплува до понтона!
Виж целия пост
# 168
Явно Симеон е смяната на Стоян за Мани.
Виж целия пост
# 169
Добре де, помогна й с плуването, но защо я бута и на понтона? Тя не може дори там ли да се качи сама?  Grinning

Виж целия пост
# 170
Симеон гребе и я влачи, а тя нищо не прави. Симеон е следващата пърдюха. Да си знае.

Димо: "Изтеглянето на Мани започва".
Виж целия пост
# 171
Приключенците тук нямат шанс.
И тая Мани колко хора отстрани 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 172
Да се смееш ли, да плачеш ли, откъде такова самочувствие вади Мани?
Виж целия пост
# 173
Като се сетя, че в първи сезон хората мислеха Ана Мария за слаб играч! Тя правеше много повече, никога не е била на гърба на някого и никога не е обидила никого.
Виж целия пост
# 174
Да се смееш ли, да плачеш ли, откъде такова самочувствие вади Мани?

Всички простаци са нагли и със самочувствие.
Виж целия пост
# 175
Хахахаха
Това не е сериозно.
Неделчо чак тръгна да и дава акъл Grinning
Виж целия пост
# 176
@T.Valcheva - Не може сама да се качи на понтона Мани от водата, да.

Отделно не е разбрала откъде трябва да мине по кулата Мани.
Виж целия пост
# 177
Елизабет не ползва елементарна логика.
Така като гледам Мани и си мисля, че това е първа игра за сезона. Страшно нелепа.
Виж целия пост
# 178
Е, някой да се качи да хвърля с нея.. трябва да и помогнат и там, трудно е. Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Неделчо - приятел на Мани: "Така е. Ще трябва да свикнат".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия