Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 32 019
  • 2 036
# 210
Аре, давам ти го, че аз си имам истински трети
Скрит текст:
спасители на плажа
[/i]
Виж целия пост
# 211
Сега човекът ще трябва бачкоти до пенция на твоя плаж, че да му се радваш Grinning
Виж целия пост
# 212
Де го?? Га го изтри??
Виж целия пост
# 213
Таз пък, той софЯнец, радвам му се и тук Innocent

Ахахаха, Дайсо, не съм го показвала
Виж целия пост
# 214
Снимка имаше ли? Кики? Grinning

Лори, Лори ... Grinning

Исе, ного ретро с музиката. Grinning

Аз ся ко прая ... да съ издам сама - имам 2 леко трудни задачи за правене, ама отлагам. И пиша тук, и чета. Некой да ми плесне 1 шамар. Joy
Виж целия пост
# 215
Инче,по-добре си сипи ена водчица, ти се отворят чакрите, да ти дойдат отговорите.

Тоа софЯнец, Кике, от морето ли си го взе?😀
Виж целия пост
# 216
Таз пък, той софЯнец, радвам му се и тук Innocent

Ахахаха, Дайсо, не съм го показвала

Юхуууууу, ма не си се похвалила. Ся тряа черпиш, да не му е уроки.

Инче, стой тука сега да раздумваме, задачите няма да избягат.
Виж целия пост
# 217
А? Какво "Лори"?
Виж целия пост
# 218
Е, как, бе, казах ви, ма то си е за забавление само, нищо и никого не съм вземала, сам си идва
Виж целия пост
# 219
Знам, че ши мъ бийш, ма да ней Холдъна Grinning ?
Виж целия пост
# 220
Кики, аз си мислех, че само се срамува да ти мята погледи, пък то... Със здраве да си го ползваш, дето се вика!

Ина, ето нетолковаретро, но старо, но златно




Ох, зарчето, рева! Joy
Виж целия пост
# 221
Бе, глупости, Дайсо, вземи се в ръце, жено Laughing

Е, срамуваше се, Исе, в началото, ма аз нали цяло лято по морето, та имаше време да се отсрами
Виж целия пост
# 222
Joy Joy Koя зодия е, Кике?
Виж целия пост
# 223
Бе, кой ти гледа зодиЙ, използва се по предназначение, не за задълбочени разговори. Глей как се освежихте на мой гръб Laughing ай, почвайте да работите
Виж целия пост
# 224
Много свенливо! Какво стана с фи, d, L?! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия