Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 32 019
  • 2 036
# 285
Високата топка,,😉
Дидо, що искаш ся да се караме тук пред хората.
Все едно ще ни е за първи път...
Виж целия пост
# 286
Дидоян Допел ли е ? Нещо ви изгубих спатиите.

Все тая де, виноназдраве, днес научих че педераст е дума с гръцки корен и има интересна история, след като се обърках, че е с немски, щото и в немския я има, пък то било още по-древна.
Виж целия пост
# 287
Дидо, що дразниш хората, високите топки са химера.
Кога сме се карали с теб? Щом си жив, начи полюции.
Виж целия пост
# 288
Наздраве, спам!
Пуснахме парното тая вечер, дано скоро се вдигнат температурите навън. И да спрат дъждовете.
Виж целия пост
# 289
Оффф, след толкова високи топки, познайте какво прочетох, че са пуснали Ян-еви. Flushed

Отивам да се срамувам в ъгъла.
Виж целия пост
# 290
JoyJoyJoy
Недей, че връщах да чета какво съм написала. Нали съм малко недоскив тези дни, та...
Виж целия пост
# 291
Добро утро. Grinning
Кафе?!

Пп Какичка вече има зелен сертификат. Sunglasses Ся кат се почне едно ходене по кръчми. Joy
Виж целия пост
# 292
Виж целия пост
# 293
Добро утро!
Виж целия пост
# 294
Тази нощ ми се присъни, че имам деца и кърпя панталони. Май бг.мамата не ми се отразява добре.
Виж целия пост
# 295
Оффф, след толкова високи топки, познайте какво прочетох, че са пуснали Ян-еви. Flushed

Отивам да се срамувам в ъгъла.

аве и порядъчните не са вече като по Тошово време ... срамота, но и аз прочетох друго Simple Smile

само сините Simple Smile

Виж целия пост
# 296
Добър ден!
Днес съм с нови болки. Таз пущиня премина през мен отсекаде!
Сили имах само за една пилешка супа да направя. Подправях на очи, че само те ми останаха 😂.

За Инчето!
"Крадец в аптеката:
- Давай парите!
Аптекарката Ина (😉) с дългогодишен стаж изръмжала през зъби:
- Без рецепта нищо не давам!!!"
Виж целия пост
# 297
Тази нощ ми се присъни, че имам деца и кърпя панталони.

Кеану знае ли какви простотии сънуваш а? ... съвсем стана изпущена раутата Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Поне не ми се присънва/привижда п@рно. Grinning
Виж целия пост
# 299
То топло за парно още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия