Кралски работи и клюки - ноември 2021

  • 64 817
  • 1 241
# 15
Не. Ето това е гащеризона на Максима

София изглежда много добре с тази прическа. Харесва ми.
Чакам сета на Мери аз. Страхотен изглежда.
Виж целия пост
# 16
Кралицата шофира около Уиндзор.




София без палто:
Виж целия пост
# 17
Благодаря за темата!
Посещавала съм двореца Кенсингтън, известен още и като резиденцията на принцеса Даяна. Тя е живяла там до смъртта си. Могат да разгледат луксозните кралски апартаменти и колекцията от рокли на принцеса Даяна. Има много красив парк с езеро, с много лебеди и лилии. Много е приказно!
Виж целия пост
# 18
Мерси за темата, интересна информация.
Хубаво е, че Албер дава що-годе нормално детство на близнаците.
Виж целия пост
# 19
Само толкова се вижда Лана.


На този клип се вижда повече, но пак я няма в цял ръст (поне докато гледах), но е мнооого висока тази жена.

Виж целия пост
# 20
Чарлз и Камила пристигат за откриването на COP26.




Чарлз се спъна, докато се качваше да изнесе речта си.
Виж целия пост
# 21
Прекрасни са замъците.
Виж целия пост
# 22
Чарлз е поканил Безос на разговор в едно от именията си

Виж целия пост
# 23
Този следобед на гарата в Глазгоу.
Пристигнали са с влака, не кралския.




Виж целия пост
# 24
Една хубава снимка на принц Чарлз по време на речта му, в която призовава да се загърбят различията и да се върви към единна работа за спасяването на планетата:



И Катрин:

Виж целия пост
# 25
Лана харесва ми как изглежда Максима, нищо че не е в цял ръст. Предполагам че ще го носи още, защото е нов.
Японския престолонаследник е на посещение в Бутан. Джесун е като момиченце до останалите. Много нежно същество.

А това малкото ще го изям 😘

Харесва ми на София палтото.
Виж целия пост
# 26
Първи ангажимент за днес, после ще има  приеми.
 Те посетиха спортния център Александра Парк, за да се срещнат със скаути от целия район и да научат повече за кампанията на скаутите #PromiseToThePlanet.


Виж целия пост
# 27
Чарлз е поканил Безос на разговор в едно от именията си

Ох, чорапите на Принца уби ме Simple Smile
Виж целия пост
# 28
Благодаря за темата. На София не ми харесват ръкавите на палтото. А и са ѝ дълги. Хареса ми, че Максима е изневерила на себе си и е с прическа.
Виж целия пост
# 29
Благодаря за темата. Ще чета за замъците Simple Smile

Ама на Максито гащеризонът в блестящ Grinning

София ми хареса, палтото й не, но тя е хубава, макар и да е на път.

Много са пораснали децата на Маделин Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия