Любители на кучета - 123

  • 23 935
  • 723
# 195
Абсолютно, голяма забава е всяка минута от деня с него Grinning
Освен сутрин когато ни буди като се катери по главите ни и ни ближе в 7 за разходка Grinning
Виж целия пост
# 196
Абсолютно, голяма забава е всяка минута от деня с него Grinning
Освен сутрин когато ни буди като се катери по главите ни и ни ближе в 7 за разходка Grinning

Ние пък откакто застудя се крием и гоним сутрин, не ни се излиза на студено 😄 моя йорко е бил кралска особа преди.
Виж целия пост
# 197
Дайте ми малко кураж. Кстрацията на едното ми куче мина. Беше доста тежка операция но за радост без усложнения и т.н Просто доста време и напрежение.
В сряда ни предстои почистване на зъбен камък на другото куче. Винаги преди упойка им пускам пълна кръвна картина (преоперативни)
 дали ще понесат упойката без значение, колко е лека или тежка. В този случай упойката няма да е повече от 30 мин и кучето ще бъде супер леко упоено. Но все пак ме е страх. Обичам ги и ги пазя
Виж целия пост
# 198
Добре дошъл на хубавия Бъки!
Блонди, ще мине добре, сигурна съм! Просто един зъбен камък. Кураж!
Виж целия пост
# 199
Аз в Германия, Франция, Белгия, Италия, Холандия и поне още 5 страни съм виждала кучета в магазини. На повод и държащи се прилично.
Добави и Малта! В малките хр магазинчета също може с куче. Големите хр. вериги - не. Аз Айси не го вкарвах никъде, защото беше по-големичък. Айки влиза навсякъде и иска да целува всички, или всички искат да го целуват, затова е все в ръцете ми.
Не съм се прибирала с куч до България. Винаги летим, а опцията за Айс в клетка никога не ме е устройвала. Айк плануваме да е с нас в разходките до Сицилия. Но до там ходим на две колелета, а той се вози сгушен в мен и тук. Малта-България с кола е време, което нямаме. А и фериботите стават три - тегаво е за кучето. Дните са също три, а с почивка дори повече.
Blonddie, стискаме лапички!
Виж целия пост
# 200
Тази година чистихме зъбен камък, Blondie - упойката наистина е малко и се понася по-леко (а Буба е на осем години все пак, не е малко куче). Винаги разпитвам преди интервенция дали с газ или венозно ще я анестизират; досега винаги с газ е било.
Виж целия пост
# 201
Тази година чистихме зъбен камък, Blondie - упойката наистина е малко и се понася по-леко (а Буба е на осем години все пак, не е малко куче). Винаги разпитвам преди интервенция дали с газ или венозно ще я анестизират; досега винаги с газ е било.

Мерси много! За втори път ще го чистят, но просто няма как без упойка Шара (кучето) е около 50кг и въпреки,че ме слуша няма да стои мирна. При нас винаги е венозно. За зъбния камък сме говорили да е най-леката, която държи около 30 мин.
Виж целия пост
# 202
Любовта ми към тъпомуцунести е вечна.

И при мен е така, това ми е второ куче пекинез, обожавам ги...

Абсолютно, голяма забава е всяка минута от деня с него Grinning
Освен сутрин когато ни буди като се катери по главите ни и ни ближе в 7 за разходка Grinning

Ние пък откакто застудя се крием и гоним сутрин, не ни се излиза на студено 😄 моя йорко е бил кралска особа преди.

И ние имаме "братовчедка" чихуахуа, която не иска да излиза като е студено и също пада гоненица с нея Grinning


Blonddie, всичко ще бъде наред. Нормално е да се притесняваш, аз за всяко нещо с Бъки съм паника и после виждам, че е нямало смисъл. Ако имате доверие на ветеринаря и сте ходили и преди там, нещата ще минат гладко, сигурна съм Innocent
Виж целия пост
# 203
Да попитам собствениците на по-едър добитък Smiley, вашите кичовци искта ли да ви седят в скута? Моя като го взех беше на 7 месеца и първата вечер си поседя в скута ми на стола, ама сега е голям и мине не мине време се присеща и иска да седим така, пък вече малко трудно се побираме и двамата в стола.
Виж целия пост
# 204
Е, че как! Той все още си мисли, че е 3 кила, а не 30!
Тази нощ са оперирали по спешност комшийката Кара. Немска овчарка с превъртане на стомаха. Късмет, че младият и собственик се завърна от гурбет, че ако трябваше възрастната му майка да се оправя, можеше и да не разбере даже.
Виж целия пост
# 205
Ама те не знаят, че са "едри" LaughingLaughingLaughing Еднакви лигльовци са и само на нас ни прави впечатление размера Joy
Виж целия пост
# 206
Е, че как! Той все още си мисли, че е 3 кила, а не 30!
Тази нощ са оперирали по спешност комшийката Кара. Немска овчарка с превъртане на стомаха. Късмет, че младият и собственик се завърна от гурбет, че ако трябваше възрастната му майка да се оправя, можеше и да не разбере даже.

И аз много се притеснявам като не съм вкъщи да не стане нещо на Чарли с неговите хиляда болести, че майка хич не е от наблюдателните и бързо действащите.
Виж целия пост
# 207
Моя "толупчо" ,не иска . Страх го че ще му режа ноктите или ще му капя капки за почисване на ушите. Blush
30 кила седнал ги издържам ,ама да се претеглим ми идва зорно да го държа на ръце.
Виж целия пост
# 208
А, като се теглим сме уникална картинка Satisfied Едвам го вдигам на ръце и се мятаме на кантара. Обаче нали знаете ,че кучетата се паникьосват като ги вдигнеш нависоко/ поне моето/. Седи като препариран с изпружени крака надолу и доста зор виждам.
InLoveWithTheSea, твоето поне е малко. Онази жена едвам ходи, представи си да се наложи да превози 30 кила куче посред нощ за операция.
Виж целия пост
# 209
Ушите са ми болна тема. Всяко лято поне по веднъж е с индефкция заради влязал осил или щото са му се запарили заради козината. Последната инфекция го мъчи поне два месеца и от тогава вече не признавам сезони и стрижа вътрешността на ушите целогодишно. От всичките тия инфекции сега има стеснение на ушните канали.

bilqna_69 Той, че не е много голям, не е, ама си е 11 кила. Веднъж го носих от нас до ветеринаря, който е на 10 мин пеш, не беше никак лесно. А майка е на възраст също и ъпсурт да го вдигне изобщо. Да не се случва най-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия