Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 58 148
  • 736
# 375
Ето един нов Алпчо с грозно пуловерче, ама няма как, нали трябва да а рекламираме бранда. Simple Smile

Явно си харесват с колежката-приятелка едни и същи неща, защото са с еднакви очила тоя път.

Ха ха ха ,Жессссссссссс...как мислим еднакво...за очилата....още на обяд ги разконсперирах ,ама бях работна...то днес май беше повече време на черпене....и...немах време....но вече съм отпускаркааааи заседнах на лаптопа....таааааа...за очилата....хитруши те...има и още една снимчица....





Ехааааааааааааааааааааааааа....голям кефффффффффффффф...най накрая си признахааааааааа.....направо се разплакахххххххххххх-.......

Алп Навруз съобщава, че приятелството му с Айча Айшин Туран се е превърнало в романтика:
📍 „Бяхме страхотни приятели и партньори, Айча и аз, след това преминахме на друг етап, връзката ни върви добре и сме щастливи“.


https://www.facebook.com/100002734486363/videos/656855472138395
Виж целия пост
# 376
Момичета ,има време до края на темата но да съм наясно какво да правя.
Нали ще продължим да си пишем та въпроса е с какво заглавие на темата ще сме ? Остава старото или Алп Навруз ,Айча Туран и техните проекти и колеги.
Джес събра от бокса с превод на приказката но го изгубих.
Ако някой от вас желае да събере и на двамата проектите им с преводи.
Този път ще ги запазя.
Може на непускай ръката ми и Мерием.
На Защитника трудно се намира.
Романтиката ще си я оставим на първа страница. Ще сложа наградата на Айча от Келебека.
Виж целия пост
# 377
Ехааааааааааааааааааааааааа....голям кефффффффффффффф...най накрая си признахааааааааа.....направо се разплакахххххххххххх-.......

Алп Навруз съобщава, че приятелството му с Айча Айшин Туран се е превърнало в романтика:
📍 „Бяхме страхотни приятели и партньори, Айча и аз, след това преминахме на друг етап, връзката ни върви добре и сме щастливи“.


https://www.facebook.com/100002734486363/videos/656855472138395
Виж целия пост
# 378
Лелее и аз току що го видях!!! Чудих се 5 минути истина ли е... Мале няма да се спи тая вечер от емоции...

Феми, аз съм много За да си запазим темата и понеже си има достатъчно време до края на тая, ще гледам до тогава да им събера старите проекти с превод да си ги имаме и ще си чакаме нови. Wink За име и оформление нямам никакви претенции.
Виж целия пост
# 379
Най после като големи и възрастни хора да си кажат.Скарах им се да не се правят на ощипани и ме послушаха. Ха ,ха Joy
На този остров няма как да не те жегне и с такъв партньор.
Алпи не е криел връзките си.   
Джеси ,ок. Ще чакам да ми пратиш каквото събереш.  На лични съобщения по добре да не ги загубя пак.
Не се отваря фейса .
Изглежда Алп лично го е съобщил. Първо си помислих да не е партенка.
Виж целия пост
# 380
Фемиииииииии...сигурно е ...инста гъмжи от това интервююююююю...ама Алпчи хич не ми хареса...то и е тъмно ,ама хич не изглежда добре с тази коса....
Аз го прочетох у фейса....тамън до одеве си писах с Йоанка....явно са ме прочели тук ,че съм ги цитирала..."поредната глупост" и и писах да и се извиня....и...пожелание да пишат новини ,но и източника кой е...както и да е....много се радвам....многоооооооооооооооооооооо....
А за темата...както решиш....Аз имам запазени преводите от 1 до 20 епизод...ако искаш Феми да ти ги пусна тук....

Искам и да попитам нещо....Последно аз пусках темите на Завръщане/Съла/ ,но много рядко пиша вече там....обаче темата ,поредната е към края си и една дружка ме помоли да пусна нова тема...аз съм я направила...но ме интересува ,може ли да ползвам старата версия на мамата...Thinking за по сигурно....



Феми виж тук...

https://www.instagram.com/p/CXwKh77gkiC/

https://www.instagram.com/p/CXwIyjHo5GO/
Виж целия пост
# 381
Светлееее , хората няма да спят ,Фандома ще гръмне.
Алпи защо я остави тази коса така . И мен не ми хареса. Харесвам го с дълга но да развее къдрици и пооформи.
Не вярвам още в началото да са се гаджосали но постепенно.
 
За темата по добре с новата версия.  Старата изобщо дали работи.
Трябва да се обърнеш към модераторите.
Виж целия пост
# 382
Направо избухват феновете, ама нека, заслужават милите, след толкова мъки със сериала... Нямаше как бе, хора, твърде очевидно беше, че привличането им е истинско. Да са живи и здрави и да успят да се опазят от недоброжелатели, че и те са много,за съжаление.
Виж целия пост
# 383
Здравейте... не мога да подмина новината. Реала им ми е по интересен, сериала ме загуби около 18 еп.
Алп дали за някой следващ проект е с тази коса или така си мисли, че е по мачо.
Виж целия пост
# 384
Ето малко историйка от фейса....

И така, след като вече са официални, малко история за връзката AycAlp.
Очевидно Алп е забелязал Айка на тази галавечер преди 4 години (2017). Той се прибра вкъщи и веднага я последва в Инстаграм. Въпреки това тя го отряза и не последва обратно 🤣🤣 Предполагам, че затова той я е смятал за студена и недружелюбна (това каза в интервю, когато Ада Масали започна). Слухът обаче е, че той си падал по нея от преди АМ.
И 4 години по-късно успя да се сдобие с мечтаното момиче. Страхотно върви Алпиньо 🥰🥰🥰🥰🥰











Виж целия пост
# 385
Ой, бе, ой, как хубаво само им се получи на партньорите! 😉 А така, да слагаме синьо оченце против уроки някой да не им завиди! Ама много са хубави - пу, пу, пу! Наш Алпин самурай ли ще го правим, Шогун ли - харесвам му къдриците, ама този безпорядък да вземе вече да го оформи!
Аййй, много хубаво ми стана след това признание! 🥰😍🤩

❤️❤️
Виж целия пост
# 386
Както и Славена отбеляза, историята на Алп и Айча се оказа по-интересна от тази в сериала Simple Smile
Сещам се, че в един от лайфовете Алпче беше повдигнал на шега темата, че Айча не е откликнала на последването му в Инстаграм. 😁 Те затова май феновете още преди няколко дни правиха тълкувания на поста му: "Каквото е писано да стане, ще стане". Wink 
Много са ми сладички двамата и честно казано ми се ще да ги оставят на мира от тук нататък. Аз на историята с "бяхме много добри приятели" не знам до колко вярвам, защото още от началото между тях яко хвърчаха искри. Ама от екрана чак излизаха!..
И последно - Алпче и още повече ми се издигна в очите с това, че веднага след измишльотините от днес, си каза мъжката, че са заедно и толкоз.
И ви оставям  малко страстчица като за лека нощ: Simple Smile





Виж целия пост
# 387
Джеси , постъпи както трябва. И да са искали да крият те са известни личности. Ровят се в живота им .
Като мълчат се пишат измислици.
Още от мениджър ара си паснаха имаха енергия.
Може и от в началото да е станало или след това.
Айча се отпусна с него.  
Преди не го е забелязала  след години се срещат  за проект.
Да са щастливи и  задържат. Колко е най продължителната връзка на Алп ?
Виж целия пост
# 388
Добро утро, повишавам ви от пойхазчета на мавиньовци Wink Simple Smile , покрай еуфорията снощи, не отбелязахме, че Алпче спомена за предложения да играят заедно на платформа. Нямаше как някой да не пробва да яхне фенската маса, ама не ми се вярва да рискуват толкова рано с нов проект.
Оставям ви го тука да си го имаме това чакано признание, много сладко се засрами милият, като го поздрави репортерът. Simple Smile


Феми, аз от каквото сте писали тук знам, че Алче се слави с дълги връзки, а и както вече споменах никак не вярвам от скоро да са осъзнали, че не само само приятели... Wink
Може да сте споменавали, ама вече не помня, преведени ли са всички серии на "Не пускай ръката ми", че нещо не ги намирам? Аз го зарязах за сега, че нещо тромаво ви връвеше, но имам намерение да го доизгледам по Диемата, когато ме настигнат.
Виж целия пост
# 389
Добро утроооооооооооооо! Еххххххх какъв ден! Ех каква нощ беше! Снощи докато си приключвах работата за годината и видях че нещо стана много хаотично в туитър, и като видях че пишат че Алпиньо е признал, признавам не им повярвах. То до преди дни се бяха изписали какви ли не неща, и си мислех, че някой пак нещо е се е е объркал в превода……..НООООООО Е ИСТИНААААААА.
Тези прекрасни влюбени най най най накрая го казаха.
Аз не знам дали са искали да го кажат на всички, но май на Алп му писна да се пишат глупости.

То тяхната любов е за филм! Както Айча един път каза на лайфа…”Двама студени хора се събраха”
Някак усещам, че не са били само приятели по време на сериала. Ако гледате епизод 6 ще видите, че там нещо се промени. Наистина там и двамата бяха все едно други хора…

Ама много им се радвам! Многоооооооооо! Дано да съумеят да запазят всичко това. Дано не им щукне нещо друго!

В това последното интервю, Алп спомена, че има предложения от платформи… което е супер добре. Но мисля, че вече няма да го гледаме в романтични сериалчета… Според мен сега ще почне да се изявява в друг тип.


Оххххххххххх такива пеперуди имам в корема си след новината, че съм като малко дете в сладкарски магазин


Всички турски медии са гръмнали с тази новина

https://youtu.be/R2Riu5kJXPo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия