
Явно си харесват с колежката-приятелка едни и същи неща, защото са с еднакви очила тоя път.
Ха ха ха ,Жессссссссссс...как мислим еднакво...за очилата....още на обяд ги разконсперирах ,ама бях работна...то днес май беше повече време на черпене....и...немах време....но вече съм отпускаркааааи заседнах на лаптопа....таааааа...за очилата....хитруши те...има и още една снимчица....


Ехааааааааааааааааааааааааа....голям кефффффффффффффф...най накрая си признахааааааааа.....направо се разплакахххххххххххх-.......
Алп Навруз съобщава, че приятелството му с Айча Айшин Туран се е превърнало в романтика:
📍 „Бяхме страхотни приятели и партньори, Айча и аз, след това преминахме на друг етап, връзката ни върви добре и сме щастливи“.
https://www.facebook.com/100002734486363/videos/656855472138395
За име и оформление нямам никакви претенции. 

за по сигурно....










