Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 5

  • 58 139
  • 736
# 435
Феми....аз се пошегувах...щото ти видях сменен подпис ли беше или аватар...забравила съм....
И аз не ги виждам като двойка ,а пък за химия....въбще.... Joy
Гледах тийзъра...хареса ми....то не се видя и много ,де ...но ,музиката е супер....Отдавна не съм гледала Чачко...май от Ичердето...
Виж целия пост
# 436
Официално ли е за Алина и Чачо? От една страна трудно си ги представям, от друга ми се вижда логично да заложат на нея - популярна е в момента, натрупа опит, има си фенове, ще се предизвика още по-голямо любопитство към проекта. Аз с Алпче не можах да ги възприема, може би бях твърде пристрастна вече като ги почнах, но като цяло я харесвам. Справя се добре с различни образи.


Нашето момче как стърчи тук над всички 😁♥️
Междудругото ми направи впечатление, че в Ръчичката Алпче изглежда доста по-висок от Алина, а в Приказката с Айча все гледаха да ги представят кажи речи на едно ниво. Та си направих труда да проверя и се оказа, че Алинка е едни 6-7 см по-висока от Айчето. Ама явно са решили по някаква причина, че Хази трябва да е висока. 😁 😉 Имам спомен и за реплика на Алпер в тази насока, че е много високо момиче. Може да са искали по някакъв начин да подчертаят равенството им като партньори или нещо такова, ама както и да е де Simple Smile Лекичка нощ ви желая
Виж целия пост
# 437
Привет... Kissing Heart
Вижте Алпчи как се вихри у фитнеса...и с тази косааааааа....ужастЪЪЪЪ....сигурно не му дават да се постриже ...

https://www.facebook.com/watch?v=289491069899652



Виж целия пост
# 438
Честита 2022 ,любителки на островната приказка.
Алпчи пътува летен,но пък скрил къдриците под шапка.
Дали фотографката е с него?

Виж целия пост
# 439
Честита 2022 ,любителки на островната приказка.
Алпчи пътува летен,но пък скрил къдриците под шапка.
Дали фотографката е с него?


Честита и на теб! Christmas Tree Hug
То...дали остана нещо от тези къдрици....сигурно видя у фитнеса колко е рошаФ....Open Mouth Rage Joy
Незнам дали фотографката е с него в момента...май сам се селфа...Thinking
Виж целия пост
# 440
Приказка на острова
епизод 23  бг. суб.
Превод и субтитри: Mina G, Doni J
https://cloud.mail.ru/public/oLfn/TvSjxwufj
https://my.mail.ru/mail/mgeorgiyeva/video/8/237.html
https://www.vbox7.com/play:925d1e6f44
https://www.vbox7.com/play:feae7a7543
https://waaw.to/f/QEL6gLHnio3m
https://dood.sh/d/5zbxg7pahzfcgchxj2dqrz8ukguaknm7
Преводът принадлежи на група
"ASKIM - най-новите турски сериали"


Виж целия пост
# 441
    Gift Heart Благодаря на момичетата от Ашкъм за превода и на Джеси, че го донесе. Лека, полека ще си наваксаме и с бг буквички до 25 ЕП. Макар, че последните серии много разочароваха ще си ги изгледам, заради двамата Мави и Алпи. То за последните 3-4 епизода, колко ли да ги е имало двамата, те сякаш бяха второстепенни герои, не ми е минало, че така ги занулиха сценаристите. Но, каквото, такова.
    🍭Обикновено не обръщам внимание на злобни коментари, но от известно време се забавлявам с това, че някои хора не могат да преглътнат наградата на Айка за най-добра романтична актриса! Мине се не мине време и се натъртва на това, че наградата е в актриса, която участвала във филм, дето финализирали с рейтинг под 1! Ами, това е да си имаш талант и да си можеш! 😁

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 442
Привет , къзлар.... Hug
Аз вече спрях да се ядосвам,Ели....но не си и оставям магарето в калта.... Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye
Нищо ново на хоризонта...Алпчи се поти на "ринга" ,приличащ на орангутан с тази коса....
Тая "марка" такъв ли ще го рекламира....ужас.... Close






И...малко да охладим страстите...мавиньови.... JoyJoyJoy

https://www.instagram.com/p/CYPFBT7MZja/
Виж целия пост
# 443
Оф, аз пък ту спирам да се ядосвам, ту се сещам от нещо и пак почвам. 😁 Сега като гледах последните преведени серии с бг суб, пак се напрегнах. Ама как може така? Защо? Има нещо гнило и много ме човърка какво е. Защо ги забутаха някъде междудругото и то в супер абстрактни сцени. А те милите дори и в тоя абсурд си свършиха, каквото зависи от тях да не се убие чак до край магията на пойхаз.
Айча си направи страхотен образ и то при първия й опит в романтична комедия. Недоволството от наградата й, странният сценарий и това, че чак така се покри момичето напълно, само ми засилват конспиративните мисли, че е имало някаква гадна атака срещу тях.
Просто, хора, нереална е разликата от първите епизоди. Аз такова нещо не съм виждала чак, пък уж съм си изгледала бая неща - и турски, и латино, и американски, че и корейски дори, та и други.
Как може с такъв смешен рейтинг и бозав сценарий все да бяха първи в туитъра? Толкова да е нямало един читав сценарист в цяла Турция при толкива готина двойка и атмосфера да направи нещата поне що годе като хората? Ама както и да е...
Айде лека 😘



Виж целия пост
# 444
Поздрави от балкона 🖐
Кажете "Здравей" на новият-стар Алпиньо
Доживях 🥳
Виж целия пост
# 445
Ехааа ,  подстригал е туфата .
Сега ще припаднем:joy:

 Джеси , не е съобщено още официално по всичко личи че ще бъде Алина .
Какви проби са правили и  гледали .Някой я харесват до него.  Повечето йок .
На нея и отиват повече отрицателни роли .  Луд сериал ще е .
Виж целия пост
# 446
Поздрави от балкона 🖐
Кажете "Здравей" на новият-стар Алпиньо
Доживях 🥳

Ето сега и аз мога да поприпадна малко.. 😁😏
А дали се готви за някой по-боен образ, някой чул ли е нещо?
Виж целия пост
# 447


https://twitter.com/CajiaoPaula/status/1478295563498045441
развихрил се е . Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 448
Поздрави от балкона 🖐
Кажете "Здравей" на новият-стар Алпиньо
Доживях 🥳


Боже мили....припадам....толкоз хубост ...ПУ ПУ ПУ ПУ ПУ....запених се да плюя....
Виж целия пост
# 449
Батето тренира здраво, ама нещо натежал ми се види! След прическата да наблегне малко на диетата, аз най го харесвам малко по-фин. Дет се вика, тя Мавито да си го харесва трябва, ама пък и ние да оплакнем очи! 🙃
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия