"Пътят на честта" сезон 2, тема 12 - тук продължава да е по-забавно!

  • 51 588
  • 949
# 150
Аз имам проблем. Отдавна спрях да гледам сериала, но продължавам да чета темата. И коментарите ви са толкова забавни, че започвам да се чудя да не почна ли отново да гледам тази вселенска глупост. Имам чувството, че изпускам голяма забава Grinning
Виж целия пост
# 151
Аз също спрях да гледам сериалчето,но чета с удоволствие темата .Не значи,че ако баща ти е писател,то непременно и Фучката трябва да е писателка.Нека дамата си пише "велики книги"само не и сценарии,а не да мъчи зрители и актьори
Виж целия пост
# 152
И аз не гледам вече почти сериала, върви понякога за фон, но чета и правя други неща. Много е глупав.
Виж целия пост
# 153
Момичета, много сърдити тези ваши мъже! Grinning Чак толкова да негодуват... Не си заслужава да се карате за един сериал... И колкото и безумни неща да има на моменти, пак е по-добре от турските или индийски сериали, които дават по обедно време. Пуснете им тях за малко и сигурно ще си променят мнението за "Пътят на честта". Grinning Понякога, докато детето спи, а аз обядвам, ги пускам за фон, мъжът ми (хоум офис) само ме поглежда изпод вежди, цъка с език, поклаща глава и ми се смее. Joy Пък и колкото и да е интелигентен човек, все има нужда от разпускане, не може след тежък ден на работа и куп проблеми в ежедневието да гледаме само високо стойностни продукции, документални, научно-популярни и прочие. Да не се "филмират" много мъжете, малко по-ведро и спокойно да го карат! Wink
Виж целия пост
# 154
Ако не вдигнат нивото на сериала да го пращат от пет часа да се излъчва.
Виж целия пост
# 155
Ако не вдигнат нивото на сериала да го пращат от пет часа да се излъчва.
Времето от 5 вече от дълги години е заето от един меко казано малоумен турски сериал, в който вече смениха всички актьори, сигурно им е писнало и са се отказали хората, нещо като Дързост и красота. Joy
Виж целия пост
# 156
Гледала съм 2-3 турски сериала преди повече от 10 години. Ами споменът ми е за много по-добър сценарии от този, за актьорската игра да не говорим.
Виж целия пост
# 157
много напреднала медицината , откакто аз бях бременна Simple Smile Сега явно след секс веднага се появява бебе в точково състояние! Видяха ли дали е момече или момиче или само крачета има още? Фучо, фучоо!
Виж целия пост
# 158
Тая Жака като я дадоха между Орлин и Койна е тъпа. Дразни. Няма дикция, произношение, маниер, присъствие.
Що не я гръмнат тая героиня и да я махнат от сериала, щото не става за гледане.
Не ми се гледая тая игра.
Виж целия пост
# 159
😂😂😂😂😂Точно така се влиза в стаята на пациент в психото 😂😂😂
Виж целия пост
# 160
Бонка какво ще прави пожар ли!? 😮
Виж целия пост
# 161
Тази санитарка така се засилва с инжекцията все едно на дартс стреля Joy

И за пръв път виждам да инжектират някого през дрехите Joy
Виж целия пост
# 162
Леле, точно щях да пиша и аз... Не бях виждала инжекция в рамото през плюшен дебел халат и нощница. Joy
Виж целия пост
# 163
Аз съм виждала в американските филми как им ги бият точно през дрехите на рамото.
Виж целия пост
# 164
Аз съм виждала само в крака през дрехите на филм, в спешни ситуации, ама през 3 ката дрехи - не бях. Joy Иглата няма ли да се запуши с влакна от платовете?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия