"Пътят на честта" сезон 2, тема 12 - тук продължава да е по-забавно!

  • 51 588
  • 949
# 180
Тези двамата най-слаби актьори и Жаки най-дразнят и с дикция и с еднотипна игра навсякъде.Ни да ги слушаш,ни да ги гледаш.
Виж целия пост
# 181
Една учителка на артисти по говорене се ьвяваше в някакво състезание за музикални таланти и пя песента на Елза и Ана,.. Ами да я викнат малко в тоя филм, да пооправи артистите.
 Иначе Мама Марче и най тъпите сценарийни реплики ги изиграва хубаво, плътно стои на екран, дори "а'ре, маре" й е смешно и става за гледане.
Виж целия пост
# 182
София Маринкова си играе навсякъде едно и също. И като Жаклин и като Елена като вкара "и квооо" и си заминава хубавото впечатление от красива жена.
Виж целия пост
# 183
Репликата: "позлатени диаманти", също е уникална 🤣.
Ужасна пародия, но я зяпам, срам, не срам.
Актьорите може и по-добре да се представят при по-нормални диалози.
Виж целия пост
# 184
Да, и 18 карата сребро Simple Smile къде бе, моме... че и платина щяла да намери.
Виж целия пост
# 185
Е тя милата така потъна в този разговор, че и зъби от еднорог щеше да предложи.
"Стивън има диаманти, аз имам шоуруум" уаааааааау!
На мен ми беше смешно как Петър връхлетя в стаята, измислил бил бройката деца.
Все едно досега е кършил пръсти в другата стая и това са последни щрихи за сватбата 😁
Виж целия пост
# 186
На мен ми беше смешно как Петър връхлетя в стаята, измислил бил бройката деца.
Все едно досега е кършил пръсти в другата стая и това са последни щрихи за сватбата 😁

А каква беше тая реакция на Люба, когато той предложи сватбата за след месец?!

Цялата сцена с Жаки, Стефчо и Краса, беше много странна. Къде се случват така бизнес разговорите? На две, на три и го правим. Аз поне такова нещо не съм виждала.
Имам чувството, че в миналия сезон актрисата на Жаки, играеше по-добре или поне не ме дразнеше толкова. Сега някак си говори странно, с гробовен глас.
Виж целия пост
# 187
Аз уж гледам, но съм изтървала. Жака кога поумня толкоз' Joy За мъжа си се сети, за Симеон се сети, сега и за Стефчо/Стивън Joy
Виж целия пост
# 188
Найденов полицай на повикаване ли го играе?Поема случаи всякакви по телефона Simple Smile)
Виж целия пост
# 189
Те се обадиха на Николов(Петър Калчев), който е от Бургас. Найденов(Юлиян Балахуров) е в София.
Виж целия пост
# 190
Те се обадиха на Николов(Петър Калчев), който е от Бургас. Найденов(Юлиян Балахуров) е в София.

Значи имаме две ченгета на повикване Laughing
Виж целия пост
# 191
Оставете ми вашите контакти?!
Ко, ко речи?? Контакти?! Кои контакти?
Курдинати, мей би?!
Joy

Айде, убиха и момчето.
Люшкаме се между долнопробен ситком и още по долнопробен психо-екшън-трилър. Мноо зле. Мноо.
Виж целия пост
# 192
Само да питам - още колко серии има до финала на тази мъка?
Виж целия пост
# 193
И аз се чудя.
Но това, което са сътворили не става за гледане.
Мъжа ми е прав, само дето му се разсърдих. Е, въпроса беше принципен. За мен. Но явно не е бил. Човека направо изпуши. Съгласен е да гледам турски, индийски и патагонски сериали, само този не. Вика: тия отидоха отвъд марианската падина и там откриха нови нива на глупостта. Stuck Out Tongue Winking Eye Joy
Виж целия пост
# 194
Йовко, журналистчето, брех, казанлъчанче! 😮 Ще ми се върне вярата в нашия театър с новата, свежа кръв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия