"Пътят на честта" сезон 2, тема 12 - тук продължава да е по-забавно!

  • 51 588
  • 949
# 90
Ма Бонка как бодна "Парушев" с химикалката Joy
Виж целия пост
# 91
Като например разговорите за дращещата котка 😁
Жаки това, Жаки онова по толкова пъти го повтаря и толкова изкуствено, че вече ми е нелеп Стивчо.
И ненужни кадри толкова дълги, че да му досади на човек. Брътвежите на Бонка, гробове и прочее простотии.
Пък сексовете на Краса, колко пъти вече?! Като пафкането на Мария Joy
Виж целия пост
# 92
Вихра е страшна, прегледа книги в търсене на пистолет и флашка.
Аз днес като гледах Стивън се сетих-какво стана с баба му, забравиха ли я?
Джаста, той Найденов все пътува цяла София, за да сръбне две глътки кафе и да бърза. Сигурно хонорара на актьора е бая висок и не могат да си позволят по-съществени сцени.
Въобще толкова нелепи сцени пак, че чак не запомних всичко, което исках да коментирам 😅

И бабата на Стивън, и компютърджията забравиха. Simple Smile Интересно когато Стивън се прибере, дали ще разбере, че му е бил претърсен апартаментът или професионалистката по всичко Вихра е преровила цялата покъщнина, без да разбута нищичко и без да си личи, че е претърсвано. Smiley
Виж целия пост
# 93
Красимира каза на гласа от телефона, че ще разчисти силната фигура до Жаки. Като видях момите, приличащи на травестити, и наркотика, се чудех толкова  ли ѝ е бедна фантазията на Фучката. И Симеон, и Стивън все по един начин да ги трепе.
Стивън и Жака тържествено си обещаха да запопнат бизнеса с диаманти. Че до сега какво правеха?
Виж целия пост
# 94
Пиеха кафенце в шоурума.
Виж целия пост
# 95
Красимира май не искаше да го трепе, а само да прати записа на Жака.
Но девойките бяха потресаващи Simple Smile
Виж целия пост
# 96
Мда, и аз мисля че само искаше да го снима.
marzeliva, кой компютърджия, Кериния ли? Той беше така, за цвят, да не забравяме колко невероятно разкошна е тя.
Виж целия пост
# 97
Мда, и аз мисля че само искаше да го снима.
marzeliva, кой компютърджия, Кериния ли? Той беше така, за цвят, да не забравяме колко невероятно разкошна е тя.

Да,  него имах предвид. Мислех, че появата му не беше случайна и ще има някакво отражение върху събитията. Дали не е инсталирал нещо в лаптопа на Кера, която така наивно му го даде за ремонт.

Според вас кой е тайнственият човек, който звъни на Кера и мълчи? Голяма драма. Simple Smile
Виж целия пост
# 98
Мда, и аз мисля че само искаше да го снима.
marzeliva, кой компютърджия, Кериния ли? Той беше така, за цвят, да не забравяме колко невероятно разкошна е тя.

Да,  него имах предвид. Мислех, че появата му не беше случайна и ще има някакво отражение върху събитията. Дали не е инсталирал нещо в лаптопа на Кера, която така наивно му го даде за ремонт.

Според вас кой е тайнственият човек, който звъни на Кера и мълчи? Голяма драма. Simple Smile

Мититу, няма кой, той продължава да е безнадежно влюбен в нея.

Аз нещо съм изпуснала защо Калоян има книга от човека, чийто земи са взели.
Виж целия пост
# 99
Митето звъни от скрит номер и мълчи, докато болния му мозък се тресе от кеф как плаши Кера. Адвокатина Ленков е тайнственият модулиран глас от телефонните диалози с Красимира. Дотук нищо ново. Оттук нататък ще гледаме как Краса и адвокатина ще громят Маруся и фамилия. Уау. Керчето е се тръшка колко лоши хора има, Господин първо дръвче ще я утешава, заеквайки, Маруся ще пуши, докато го играе осъзнала се, Жакито ще шпионира Стивчо...
Аз да я питам Фучеджиева, бе тез хора нямат ли си друга, нормална работа? Как пък не измисли нещо по-правдиво житейски, ама отде толкоз мозък...
Виж целия пост
# 100
Димитър звъни на Кера и много скоро ще го разкрият. Ленков 100% е тайнственият глас.
Виж целия пост
# 101
Калоян няма книга, и двете са на Кера-едната с посвещение от автора, а другата е подарък от майка й.
Първата си беше в нея, а втората я изкара от кашона, който взе от село.
Виж целия пост
# 102
Интересно когато Стивън се прибере, дали ще разбере, че му е бил претърсен апартаментът или професионалистката по всичко Вихра е преровила цялата покъщнина, без да разбута нищичко и без да си личи, че е претърсвано. Smiley
Ахаха, тя Вихра забрави лампата в банята включена, инак с ръкавици и си свети с фенера на телефона. Joy
А инак Стефчо не беше ли наел съседното помещение, където държеше "шпионската" техника и оттам се информираше какво се случва в апартамента му. Кой влиза, кой излиза. Joy Пп Ама пък Вихра спомена, че СОТ-а бил изключен. Тя там нали помаха на устройството. Интересно, ако не беше изключен и се разпищеше какво щеше да стане. Или, ако е безшумен и само подава сигнал. Но това са просто незначителни подробности.

И аз мисля, че Митака звъни на Керчето.
И, че модулирания глас е на Ленков.
И, че идеята на Краса беше изключително плитка и близка до акъла.
Както и че добре играещите актьори са набутани в ъгъла, за да може дървения материал да пъчи клони. Бабата на Стивън може и въобще да не се появи повече.
Пп Бонка едвам я изтърпях с тия песни на гроба и изобщо в този сезон едвам я търпя. Психиатрията е някаква пародия, като от треторазряден/нискобюджетен филм на ужасите.
Само ми е интересно това момиче, което я е нарочило, защо мисли, че е лъжкиня.
А и нали и самото момиче е психично болно. Абе, странна работа. Ако не забравят нишката и какво са имали предвид(ако са имали нещо предвид, де Joy), ще ми бъде интересно да се разбере, защо не и вярва и я нарича лъжкиня през цялото време.
Виж целия пост
# 103
Аз си мисля, че това момиче е там, защото така й изнася(както на Бонка) и може тя да ни отърве от съществуването й.
Виж целия пост
# 104
Имаше сцена с Бонка, която крие малък мобилен телефон под чаршафа си. От нея останах с впечатлението, че тя звъни на Кера и мълчи. Thinking Напоследък обаче съм гледала само части от повечето епизоди и може да не съм разбрала предназначението на този телефон. Все още се мъча като цяло да схвана предназначението на самия сериал. Grin
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия