The Wheel of Time / Колелото на времето

  • 30 964
  • 785
# 735
Благодаря за обяснението!
Значи във филма видяхме, че Мат остава без спомените си, които го измъчваха.
Тоест да приема ли, че той ще продължи на чисто?
Butterfly, чудя се и аз, защото в книгите е различно. Заради камата от Шадар Логот Мат има дупки в паметта - не помни нищо за пътя им с Ранд и другите приключения и като влиза при лисиците, едната от молбите му е да ги няма тези бели петна. Аелфините му запълват паметта не с неговите спомени обаче, а с тези на стотици герои от миналото. Така Мат става един от най-добрите военни стратези на света, защото реално помни как е водил и участвал в хиляди битки сякаш спомените са си наистина негови. Това с гласовете в главата му от филма го няма в книгите, просто спомени, които обаче ще са решаващи.
Виж целия пост
# 736
Накрая ще взема да прочета книгите, явно си заслужава
Виж целия пост
# 737
Разбира се, че си заслужава Hug
Виж целия пост
# 738
Тази която играе Лиандрин въобще не е подходящ избор за ролята.
Точно обратното, тя е от добре уцелените.
Виж целия пост
# 739
Не знам, нещо ме дразни, не ми допада, сори.
Много се напъва,  все едно ще се наака от зор да злобее, преекспонира.
Айез седай са жени живели много повече години. Емоционално трябва да са по-стабилни.
Може и да греша де.
Май това само за Айилските мъдри се отнася.
Виж целия пост
# 740
Е нали това е идеята? Аз точно така си представях червените - злобни и неприятни фанатички.
Виж целия пост
# 741
Да, червенките са агресивни жени. Незадоволени бих казала Joy
Може би от актрисата идва нещо, не знам.
Иначе не че играе зле, щом не я понасям си върши работата.
Просто нещо ме дразни и това е.
Виж целия пост
# 742
Актрисата е с много особена "ръбеста" физиономия. Гледала съм я в Harlots, много е добра.
Аз книгите не съм чела и нямам проблема с асоциациите.
Виж целия пост
# 743
Да, може би ръбестата физиономия да ме дразни Grinning
Виж целия пост
# 744
Сега си представете Лиандрин с къса тъмночервена коса - ей това е свекърва ми Joy  Не е чак толкова ръбата, ама й е като сестра. Като я видях в сезон 1, щях да падна. Още една причина да ме дразни Лиандрин Joy
Виж целия пост
# 745
The Wheel Of Time Cancelled After 3 Seasons By Prime Video
https://www.empireonline.com/tv/news/the-wheel-of-time-cancelled … s-by-prime-video/

Накратко - парите не стигат, планирали сме си тука пет сезона на Rings of power и за този не останаха, sorry.

Бясна съм, честно. Rage
Виж целия пост
# 746
Ring of power е доста по зле от колелото, не знам защо са предпочели него да оставят, може би е по евтин.
Жалко, защото последният сезон на WoT беше добре направен.
Виж целия пост
# 747
Жалко наистина.
Добре е направен трети сезон и ме е яд.
Иначе съм изгледала пет епизода, чакам букви.
Виж целия пост
# 748
Колелото се върти... но парите определят накъде.
Виж целия пост
# 749
Е, поне Тъмния няма да има шанс, щото няма пари за продължение Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия