Навън зимен вятър вече вее, а АПРИЛЧЕТО все така расте и хубавее!

  • 13 213
  • 289
# 135

ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
Нека сиянието на тези светли празници озари Вашите
сърца и Ви донесе здраве, удовлетворение
и сили за бъдните дни.
Виж целия пост
# 136
                   Честито Рождество Христово!  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

  Бъдете здрави, засмяни и нека вашите пожелания в коледната нощ се реализират през идната година!  santa2 Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 137
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!!!

Виж целия пост
# 138
Здравейте мами,
Аз се казвам Нина и съм априлска мама. Моето детенце се казва Илиян и е роден на 7.04.2005г. Ще се радвам да ме включите във вашите редици. Илиян се роди 3800гр. и висок 52см.
Като прочета темата ще ви пиша пак.
 Hug
Виж целия пост
# 139
  Добре дошли на мама Ninka74 и Илиянчо   welcome. Честито да пописваш  typeuu

  Весело празнуване на новата година!  Drunk  cook dancing
Виж целия пост
# 140
Виж целия пост
# 141
            ЗА МНОГО ГОДИНИ!     Tada
                               Честито влизане в Eвропейския съюз!  bg

       Честит Имен Ден на Веси( Марти), Веси (Теди) и всички, които днес празнуват!     
                         Честит Рожден Ден на wel 

    Нека 2007 година бъде изпълнена със здраве, синрох и благодат!  cheers
Виж целия пост
# 142
честита нова година на всички!желая ви много здраве ,щастие ,любов и всичко най-хубаво през новата година!целувки на всички от нас! newsm51 baloni
Виж целия пост
# 143
                 Честит Рожден Ден на Ем4о! newsm59

      Честит Имен Ден на всички именици през уикенда, на патерички!   newsm67

  Бъдете жизнени, обичани, грижовни към семействата си и професионално реализирани!  newsm24 baloni
Виж целия пост
# 144
Много благодаря на всички които са се сетили за мен.
Виж целия пост
# 145
  ЕМ4О  nbirthdayНека твоите желания бъдат моите пожелания
Ура.вече свалихме памперса
Виж целия пост
# 146
Честит рожден ден на патерици, Ем4о  newsm59
Да си жива и здрава и много, много щастлива!
Виж целия пост
# 147
честит рожден ден на ем4о на патерици и от нас.съжалявам че не е на датата но бяхме на гости на свекървата в кюстендил.иначе ние сме добре само кадето неможем да се отървен от бибата и памперса #Cussing out.в петък сме на комсултация и ще видим колко сме качили,не че ще е много.от 3-4 месеца нищо не качва ,а си яде нормално. newsm78вече не знам какво да я правя много е кисела понякога и незная от какво  избиха й всичките зъбки ,а е все така.не иска и сама да си играе винаги трябва да има накой до нея.айде чао за сега от наси много целувки на дечицата ви Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
  И ние сме още с памперс, засега няма изгледи да го махнем, даже не иска да сяда на гърнето. Ина4е за килограмите и аз се притеснявам, но сигурно е нормално да ка4ват по малко ве4е. Ние нито на кг. нито на висо4ина растем, нещо сме в застой. А напоследък сме и болни, ве4е 3-ти път караме тоя вирус със сополите и кашлицата. 2-рия път пихме и АБ. Дано ве4е се разминат тия болести, 4е направо нямам сили. Пожелавам на вси4ки да са здрави, а ако не са бързо оздравяване. Вашите деца хранят ли се сами ве4е, а приказват ли? Ние в тая графа сме много добре, но също сме и доста палави, понякога ме изкарва извън нерви smile3514
Виж целия пост
# 149
Ma6inka, поздравление за памперса  Peace
 Milka-Mihaela, не се тревожи за наддаването. Вече са големи и не е толкова интензивно. Важното е, да е здрава. Ще чакаме сведения за мерки и теглилки  Hug
 Dezirela, по въпроса за храненето - аз го храня,  когато е с лъжичка. Иначе знае как се слага лъжичката в устата.  Иначе говори на негов си език. Обаче, всичко разбира, когато му говорим и е голяма попивателна. Бързо прогонвайте вирусите  baby_neutral
 
   Аз и таткото сме болнички. Надявам се Алексчо да удържи фронта  baby_neutral

   Слънчев ден за дълги разходки  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия