Спечелете новото поколение Eucerin® Hyaluron-Filler с троен ефект

  • 12 008
  • 327
# 120
Ползвам различни кремове с хиалуронова киселина. След 30 годишна възрст започнах да полагам много по-специални грижи за лицето си. Продукт от серията Eucerin® Hyaluron-Filler не съм ползвала, но бих се радвала да опитам.
Виж целия пост
# 121
Не съм използвала досега кремове с хиалоронова киселина. Използвала съм продукти на Eucerin. Все още не съм започнала да полагам по-специални грижи за кожата на лицето, но мисля, че наближава този момент.
Виж целия пост
# 122
Хиалуронова киселина ползвам от няколко години в ежедневната си рутина, под формата на мицеларна вода 3в1, гел и маска за лице. Започнах да полагам по-специални грижи за кожата на лицето си, след като започнах да се гримирам, с кремове (дневен и околоочен) подходящи за възрастта ми. Не съм използвала досега продукт от серията Eucerin® Hyaluron-Filler.
Виж целия пост
# 123
Започнах с грижите за кожата на лицето някъде около 30 години. Използвала съм продукти на "Eucerin" за лице и за тялото, от които съм много доволна. Серумът ми за лице и дневния ми крем в момента са с хиалуронова киселина.
Виж целия пост
# 124
Грижа се за кожата си от около десет години. Не съм използвала хиалуронова киселина и продукти от серията Eucerin® Hyaluron-Filler. Затова бих опитала с удоволствие.
Виж целия пост
# 125
Не,не съм използвала хиалуронова киселина и продукти от серията Eucerin-Hyaluron-Filler.Не полагам по -специални грижи за кожата си,но мисля ,че вече е време.С удоволствие бих пробвала продукт с хиалуронова киселина.
Виж целия пост
# 126
Здравейте, започнах да полагам грижи за лицето си преди десетина години(сега съм на петдесет). Знам, че хиалуроновата киселина се отразява добре на лицето и понякога моята козметичка ми слага ампула с хиалуронова киселина. След процедура с хиалуронова киселина, лицето светва.
Н съм използвала Eucerin® Hyaluron-Filler.
Виж целия пост
# 127
Гледам състава на кремовете за лице и вече избирам такива срещу бръчки и с хиалурон. Почнах да полагам повече грижи след 35+ години, сега вече на 40+ още повече и още повече избирам кремове с/у бръчки. Специално тези продукти на Eucerin не съм ползвала. Преди години ползвах кремовете за суха кожа, които ми се отразяваха много добре през есенния и зимния сезон.
Виж целия пост
# 128
Обмислям скоро да започна да изпозвам Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Полагам грижи за кожата на лицето си още от тийнейджърска възраст. Ползвала съм продукти с хиалуронова киселина през последната година. Серията Eucerin® Hyaluron-Filler не съм пробвала все още.
Виж целия пост
# 130
Да, използвам продукти с хиалуронова киселина от скоро и засега съм доволна. Не съм ползвала Eucerin® Hyaluron-Filler и бих се радвала да ги тествам. Майка ми също има нужда от подобен продукт.
По-специални грижи за лицето си започнах да полагам още от 25-годишна възраст с околоочен крем и хидратиращи продукти.
Виж целия пост
# 131
В ежедневният ми крем има хиалуронова киселина.Аз нямам 30 години , но полагам по-специална грижа за лицето си от около 3 години.Използвала съм продукти на eucerin от друга серия  и съм много доволна от тяхното действие върху моята кожа.
Виж целия пост
# 132
Използвала съм Eucerin ,като козметика за плаж и дерматит,но с удоволствие бих изпробвала и крема за лице.
Във възраст съм,където кожата ми се промяна и все повече се виждат сбръчквания и умора .
Ще се радвам да споделя впечатления за двата крема.
Виж целия пост
# 133
Започнах с грижата за кожата си малко след 20. Не съм използвала хилуаронова киселина, а много искам да опитам, как ще се отрази на кожата ми. Не съм ползвала продуктите на Eucerin .
Виж целия пост
# 134
Аз не съм използвала продукти с хиалуронова киселина досега. Грижа се за кожата си от тийнейджърска възраст. По-специална грижа не съм полагала досега. Използвала съм шампоан и слънцезащитна грижа на Eucerin.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия