💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 948
  • 1 990
# 1 455
Еееее кажи честно, Вальо отпада на пъзел от Мани!!!! Scream аз съм в шок
Виж целия пост
# 1 456
защо Паулина не си слага камера на гърдите ?
и вчера тя не я слагаше.
Виж целия пост
# 1 457
Шак - шак - шак Simple Smile
1мин 40 сек за Неделчо, браво !
Жалко за Валентин, провали се в тази игра.
Виж целия пост
# 1 458
Кой да знае, че е пъзел. Жалко за Валентин. Харесвах го
Виж целия пост
# 1 459
Това не е истина.
Виж целия пост
# 1 460
Много тъпо отпадане на Вальо.
Виж целия пост
# 1 461
Радвам се за Неделчо !!
Дотук и със спойлерите Sad
Виж целия пост
# 1 462
Ех, жалко за Вальо... Мани не се дава!!
Виж целия пост
# 1 463
Сега Поли трябва да размаже Мани в елиминацията !!!
Виж целия пост
# 1 464
Много се ядосвам. Поне да беше отпаднал в някоя супер тегава игра.
Виж целия пост
# 1 465
Много се радвам за Неделчо.. Изключително много.
Виж целия пост
# 1 466
Оххх дааа, всички завиждат на Паулина. Къде съм аз, къде сте вий.. Expressionless отдавна не я бях слушала тази тирада
Виж целия пост
# 1 467
Да бе, Мани?!? На този пъзел?!? Май е ходила да реди предварително. И на мен ми направи впечатление, че не са всички дъски подредени еднакво, което не е много коректно.
Виж целия пост
# 1 468
Ако МаНъ отстрани Поли шЪ счупА тоз тИлИвизор 😂Никой и нищо не може да ме убеди,че Манка нареди пъзела сама без помощ.
Много ме е яд за Вальо.
Виж целия пост
# 1 469
Ууфффф  бе, Вальоооо Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия