💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 946
  • 1 990
# 540
Комедия !!
Виж целия пост
# 541
Голяма радост... За кратко Joy

Богатото семейство. Grinning
Виж целия пост
# 542
Ох, нямам търпение да им каже. 😂😂😂
Виж целия пост
# 543
Мани: сега с Елизабет ставате много богато семейство.

Отговор: "Така е", смеейки се.
Виж целия пост
# 544
Морунов с какво е "заслужил" тая "награда"? Flushed
Виж целия пост
# 545
Андрей се хили като психото джудже.

Заразно е.

"Аз я махам от бойците, той я връща".

Където и да отиде Мигла, започва да говори против племето, в което е била досега. Нали беше щастлива при другите!
Виж целия пост
# 546
Тоя епизод хич няма и да го гледам. 🤣 Индийска сапунка.
Виж целия пост
# 547
А, ама чакайте...реално Бойците почнаха да падат след като Мани си замина, сега трябва отново да се възродят, тя им е като талисманче 😃
Виж целия пост
# 548
Елизабет за Мани: все едно слушам себе си Grinning

Две змии се надушиха
Виж целия пост
# 549
Елизабет към Мани: "Все едно слушам себе си". Ми да, и двете сте злобарки Grinning
Виж целия пост
# 550
Цвиля от смях, сигурно и комшиите са чули
Виж целия пост
# 551
Мани навсякъде е троянски кон.Отива при Приключенците,говори за Бойците.Отива при Бойците,говори какво става при Приключенците.
Виж целия пост
# 552
На къде ни води сценария?
Според мен към нови две загуби на Бойците и дуел между Мани и Неделчо през този петък.
Виж целия пост
# 553
Неделчо ще ревне горкият! Морунов маже нещо, ама им се драйфа!
Виж целия пост
# 554
Елизабет към Мани: "Все едно слушам себе си". Ми да, и двете сте злобарки Grinning
хахаха писали сме едновременно. А ние мислихме, че като са в едно племе ще се изпокарат, а те се сдушиха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия