💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 946
  • 1 990
# 195
Мани е направо за "Откраднат живот"- в главната женска роля!
Виж целия пост
# 196
Малеее, тази Елизабет е тотал щета, там хората охкат, повръщат, тя си пее Confounded егати психото. Сега Мани дали симулира или не, не знам, ама доста е неадекватно все пак да си пееш...
Виж целия пост
# 197
Димо колко тържествено обявява, че Мигла ще бъде изнесена на носилка! Боже, Боже! Каква трагикомедия!

Елизабет: "Ти не люлЯш!". Софиянка ли била? Това не е вярно.
Виж целия пост
# 198
хахаха о боже........ не мисля, че Мани симулира (Все пак лекар преглежда дали е счупено и т.н.), но колкото и да куца не е припаднала и можеше да не бъде ''изнесена на носилка''. Grinning Grinning Grinning а само да си влезе в линейката без да го снимат.
Виж целия пост
# 199
Според мен Мани симулира и ще се върне, просто се измъкна от играта.
Виж целия пост
# 200
Може би проблемът се крие в това, че на пост, на който се използват главно ръце (и теглото на тялото), е човекът с най-къси ръце във всички три сезона. Разбира се и най-комплексният за всички сезони.
Виж целия пост
# 201
Елизабет е играча, който вижда партньора си при засилването на люлките.
Тя трябва да се нагажда към люлеенето на Андрей, но не го прави изобщо добре.
Виж целия пост
# 202
Приключенците са като смазана машина.
Виж целия пост
# 203
Приключенците са супер.
Виж целия пост
# 204
Приключенците защо пренасят?
Май предишните 2 пъти бойците спряха, докато станат смените? 🤔
Виж целия пост
# 205
Браво на Неделчо за съвета да си сменят местата.
Така вече Андрей трябва да се нагажда към нея, а не обратното.
Виж целия пост
# 206
Елизабет комплексната! Страшно ме дразни в тази игра. Моят мъж тук беснее на тъпотията на лиглата.

Мъжът ми една секунда не е гледал от трите сезона. Не си губи времето.
Виж целия пост
# 207
Срам ме е да гледам Елизабет.
Виж целия пост
# 208
Стратимир й скри шапката на Елизабет. Влезе и хвана играта от раз. Тя горката не може да се залюля цял час. Grinning
Виж целия пост
# 209
Колко пъти ще повторят думата люлям Grinning за пръв път чувам някой да го казва така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия