💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 946
  • 1 990
# 240
Мани я изнесоха драматично на носилката, подобно на Роналдо на финала на Евро 2016. И отборът и отново спечели заради нея!
Само дето сравнението между Мани и Роналдо е толкова нелепо, че няма накъде! Joy
Виж целия пост
# 241
"НИЕ сме си виновни" С какво беше виновен Андрей, че тя не може да се "люля"?
Виж целия пост
# 242
Неделчо отговори на Ралица доста конкретно, тя го игнорира.
Виж целия пост
# 243
Прав си, Стратимире, че трябва да се съобразявате с Мани, но не защото има ограничени възможности, а защото Мани е продукцията.
Виж целия пост
# 244
Легендата беше трагична в тази игра
Виж целия пост
# 245
Според Неделчо не е толкова лесно да се люляш, а не че Елизабет е прецакала нещата.
А при другите Стратимир го е направил лесно, а Паулина не се е люляла!
Виж целия пост
# 246
Е много ясно, че така ще стане. Нали Мани я няма
Виж целия пост
# 247
Неделчо отговори на Ралица доста конкретно, тя го игнорира.

Не я вълнува истината.

Сега се прегърнаха не на тъмно и не в гората. "Ние сме виновни, че не се таковахме с Андрей" /Елизабет/. Така лииииии?
Виж целия пост
# 248
Мани ясно, че няма да е Капитан вече и няма да ходи на битка утре. Както си говореха Приключенците, май Борис ще отива на капитанската срещу Андрей и единия от тях няма да се завърне сигурно.
Виж целия пост
# 249
Ако Неделчо чете коментара ти би се разплакал от умиление.
По принцип прощавам пристрастията на Неделчо към Елизабет, но когато става дума за пъзели, съм обективна, не знам кой би посочил Валентин като по-добрия от двамата.
Виж целия пост
# 250
Ралица май обвини Андрей за загубата. Явно някои любимци не може да бъдат виновни, каквото и да стане. Не, че Андрей блесна, ама колко пъти слиза да лови паднали торбички и колко пъти и казваше какво да прави на кралицата.
Виж целия пост
# 251
Това с директната елиминация утре е интересно. Ако е Андрей срещу Симеон нещата не се развиват както бяха писани в spoiler-ите.
Виж целия пост
# 252
Моето предположение: Мани отпада заради контузия. Рабухчиев отива срещу Андрей и отпада.
Виж целия пост
# 253
Така като гледам май утре ще изписват Борис Simple Smile
Виж целия пост
# 254
А, ако под взема главата имат предвид пленява? 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия