💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 12 (14.11. - 21.11. 2021)

  • 92 946
  • 1 990
# 1 575
Уауу, Манка издълба дъното, което сама достигна.
Виж целия пост
# 1 576
Много грозни нападки от Мани относно гърдите и килограмите на Поли.
Че и заплахи. Абсолютна излагация.
Виж целия пост
# 1 577
Божеее, най-накрая доживяхме Мани да си тръгне от тази игра!
Виж целия пост
# 1 578
Мани във визитката не каза ли, че е на 33? Остаря с две години в това предаване, много се измъчи. Ако беше друг противник, а не Паулина, нямаше да спори с Мани. Това също трябва да се отбележи. Нивото им не е особено различно. Спорът беше започнат именно от Паулина.

Edit: Сега изгледах началото на битката и се оказа, че спорът е започнал още тогава и първа е обидила Паулина именно Мани. Заставам зад останалата част от коментара си - друг освен Паулина не би влязъл в тона на Мани.
Виж целия пост
# 1 579
Е, не , защо Димо позволява това? Не искам да слушам повече толкова грозни неща и абсолютно неверни. Мани ще ми обижда Паулина и то на външност просто е комедия, но е обидно да го слушаш.
Виж целия пост
# 1 580
Никой не може да ме убеди, че дъската на Вальо не е била компрометирана. Просто тъпанарев не можа да устои да не изправи Манка и Паулина една срещу друга.

Toзи пъзел не може да се компрометира. Не е като Рубик кубче, където едно врътнато блокче ( или две за по-трудно схващане)  го прави невъзможно за подреждане.
Сякаш не може да се разменят две от цифрите.
Виж целия пост
# 1 581
На едно и също махленско ниво са, колкото и да се пудри Паулина в интервютата.

Искала да покаже каква е Мани, а показа каква е тя.
Виж целия пост
# 1 582
Много грозно стана, ама много....
Виж целия пост
# 1 583
Трябва ли да слушаме тази селска свада?
Ай сиктир вече.
Не може ли и Полина да си ходи?
Не мога да я трая. Мноооого ме напряга.
Виж целия пост
# 1 584
Мани защо не си затвори тая грозна уста,не се търпи .
Виж целия пост
# 1 585
А...Мани няма вина ,че се бави с дъските.
Продукцията е виновна!Тя у тях си кове с тесличка /чукче тук и дали брадва 🙄😳.
Кажете ми как да се справи бързо машината😃 ?
Леко се притесних, че може да се целне между очите с опакото/острото  Sweat Smile
Виж целия пост
# 1 586
Добре, докога ще дават махленски простотии?!
И двете са "блестящи"!!
Виж целия пост
# 1 587
И двете са простачки, само дето Паулина успяваше да го скрие до сега.
Виж целия пост
# 1 588


Пак да си кажа....Поли печели първата битка довечера, а Неделчо изхвърля Валентин във втората. Trollface

Хех леко ги обърнах нещата, но важното е че й двамата ми любимци победиха.YumYumYum
Много ме изкефи песента на Поли при заминаването за битката.Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 1 589
Много селска свада спретнаха.
На Поли устата и е голяма, но Мани брутално я подпука.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия