Професионални серии за коса- тема 152

  • 49 576
  • 739
# 150
И аз се възползвах от намалението на златна рибка като си поръчах Ш Фолиген и спрея Нуминокс. Към момента нямам обилен косопад, овладях го с отвара от карамфил 😂, но ми се искаше да ги пробвам поради отзивите тук. Грижата за скалпа бях оставила на заден план, а тя е много важна.
Маслените преуоши на скалпа при мен дават кофти резултат. Не ги отмивам добре ли незнам, но косата стои сплескана и мръсна отзад . Бях писала за това преди. Откакто ги спрях нещата се нормализираха.
 Пуснах поръчката вчера през нощта , утре ще са при мен.
Поръчах и маската на мароканойл с кафявата капачка  . Надявам се да не ми утежнява. Не се боядисвам, но редовно ползвам сешоар, а сега смятам и с преса да я третирам. Та в тази връзка може би ще ми е нужна подобна тежка маска.
Да кажа и аз , нектар термика и капките ми се отразяват страхотно, но последните са доста неикономични .
Термикът Екстеншънист също много ми харесва. От него получавам и плътност, и много блясък . Де да бяха мааалко по- бюджетни .
Лореалските термозащити приближават ли се до тези на керастаз ?
Някой може ли да ги сравни ?
Виж целия пост
# 151
От Hmilck са ми останали около 150 мл. до които не достига помпата. Това е доста голямо количесто за да го изхвърля. Изкарах много трудно около 50 мл. със сламка. Какво правите когато ви е към края?
Виж целия пост
# 152
И аз се включвам с молба да ме насочите към серия против косопад и за сгъстяване на косата - имам тънка, бързоомазняваща се коса и проблемен скалп (склонен към себорея). Страдам периодично и от косопад, в момента пак се засили.
Лакме, Bosley, Напура или? - от кои серии има най-добри отзиви?
Виж целия пост
# 153
И аз се включвам с молба да ме насочите към серия против косопад и за сгъстяване на косата - имам тънка, бързоомазняваща се коса и проблемен скалп (склонен към себорея). Страдам периодично и от косопад, в момента пак се засили.
Лакме, Bosley, Напура или? - от кои серии има най-добри отзиви?
На мен добре ми влияе спрея Нуминокс на Медисютикълс. Отделно пия витамините на Дюкре и шампоана Анафаз. Значително ми намаля косопада (следродилен+сезонен).
Виж целия пост
# 154
Melisande, аз харесвам повече Ш Биокленз,Хидрокленс малко ми зализва косата и се омазнява по-бързо,той е наистина за хипер сух скалп.От серумите обаче за сега съм за Целаген.Нуминокс ползвам от 2 седмици и ефект няма как още да видя но,не ми пари както Целагена,а и веднъж имах ефекта на Макадамия-все едно с мед съм си намазала корена.Пръсках от много близо,на суха коса,най-вероятно затова се е получило,нанесен на мокра коса няма такъв ефект.Ще видим дали ще започне да избуява растителност по главата ми Grinning

Лора,това е един от любимите ми преуоши.Не знам какво количество нанасяш,но аз ползвам може би колкото голям лешник,разнасям по скалпа и стоя 10-15 мин. Разкошен обем имам след това и не оставя никакъв аромат на мента
Виж целия пост
# 155
Момичета, има ли някъде по- подробно коментиран Hmilk във всичките му приложения?
Виж целия пост
# 156
FBID100000049741064, за Медисютикълс прочетох не особено ласкави мнения в една фб група, където коментират състава му, има кофти консервант на предно място, а и имаше оплаквания, че дразни скалпа ... Затова разглеждам други опции Simple Smile
Виж целия пост
# 157
Медисютикълс взех миналата година, на мен не ми се отразява добре, леко ме сърби скалпа от него и никакъв ефект на косопада.
Стимулиращата маска е доста хвалена в темата, при мен не виждам ефект, освен да ми щипе на скалпа.
Виж целия пост
# 158
Здравейте, вредни ли са за косъма лилавите шампоани и маски за тониране на руси коси? Според фризьорката ми косата цъфтяла повече, но не мога да ѝ имам вяра, защото е нормално да ми го каже с идеята да ходя по-често да ми матира косата. Реално получавам много хубав цвят като се изкъпя с тези ш-н и маска и никак не ми се иска да е права. В момента ползвам Catwalk на Tigi.
Виж целия пост
# 159
FBID100000049741064, за Медисютикълс прочетох не особено ласкави мнения в една фб група, където коментират състава му, има кофти консервант на предно място, а и имаше оплаквания, че дразни скалпа ... Затова разглеждам други опции Simple Smile

Би ли споделила повече ? Преди време бях разглеждала състава и не видях нищо притеснително.

Не съм очаквала по-добро намаление от ЗР. Поне се радвам, че последните пъти включват и Напура, защото имаше известно време, когато ги “забравяха”.

За мен ЧП приключи с поръчката днес от рибите.
Заредих се с Целаген и ампули на Напура.
Най- добрите попадения за мен бяха прословутите комплекти на Керастаз и М с кафява капачка, олиото и концентрата за сушене на Марокан от експертбюти. На добри цени от Нотино взех Олаплекс и олио за коса Хроноложист от бютимол.
Виж целия пост
# 160
От Hmilck са ми останали около 150 мл. до които не достига помпата. Това е доста голямо количесто за да го изхвърля. Изкарах много трудно около 50 мл. със сламка. Какво правите когато ви е към края?
Извинявам се много, може ли линк към този продукт. Излизат ми различни продукти в гугъл и не мога да се ориентирам кое е точно.
Дали е това https://sicosmetics.bg/bg/product/948/zashtitno-i-podhranvashto- … -stres-plex-500ml
Виж целия пост
# 161
От Hmilck са ми останали около 150 мл. до които не достига помпата. Това е доста голямо количесто за да го изхвърля. Изкарах много трудно около 50 мл. със сламка. Какво правите когато ви е към края?
Извинявам се много, може ли линк към този продукт. Излизат ми различни продукти в гугъл и не мога да се ориентирам кое е точно
https://sicosmetics.bg/bg/product/948/zashtitno-i-podhranvashto- … -stres-plex-500ml
Виж целия пост
# 162
Момичета, има ли някъде по- подробно коментиран Hmilk във всичките му приложения?

Доста сме го коментирали в предишната тема, аз поне 2-3 пъти съм писала последните  месеци, потърсете с търсачката и ще ви излезнат мненията.
Виж целия пост
# 163
Аз съм доволна от намаленията в ЗР / и преди ЧП и сегашните, защото и тогава и сега поръчах продукт, който е с висока отстъпка/, все пак пуснаха Лалга и Ф. Кингсли на 30% и с код стават на 35. Медисютикълс - също.
Получих и Генезис и Цикаекстрийм комплектите! 😍
Виж целия пост
# 164
И аз съм доволна,все пак за Лалга си е добра цената👍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия